Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Відбулося засідання чергової вісімдесят першої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

27 серпня в залі міської ради відбулося засідання чергової вісімдесят першої сесії.

В засіданні прийняли участь 17 депутатів, посадовці апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, директори комунальних підприємств міста та засоби масової інформації.

Сесія почалася з нагородження орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня Миколу Івановича Бурлю, майстра спорту України міжнародного класу з універсального бою, заслуженого тренера України, головного тренера збірної команди України з універсального бою, тренера з універсального бою фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну життєву позицію, створення оптимальних умов для розвитку та виховання підростаючого покоління, пропаганду здорового способу життя та вагомий особистий внесок у розвиток спорту в Запорізькій області.

 

 

 

До порядку денного чергової вісімдесят першої сесії включено 23 питання.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

До відома депутатів, директором КП «КОМФОРТ» Біленьким О.О. була представлена інформація про підсумки виконання показників фінансового плану комунального підприємства за результатами фінансово-господарської діяльності за І півріччя 2020 року.

По всім питанням були прийняті відповідні рішення. Всього було прийнято 22 рішення.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.

 

 

 

Дата розміщення - 28.08.2020 11:15
Переглядів- 198