Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Вдалий початок нового навчального 2020-2021 року

COVID-19 вніс в цьому році свої корективи в роботу загально-освітніх та дошкільних навчальних закладів. Але ж, традиційно 1 Вересня в освітніх закладах міста пройшло свято Першого дзвоника.

Особливим воно було не тільки для першокласників, але й для учнів – переможців Всеукраїнських, обласних конкурсів та фестивалів. З метою підтримки обдарованої та талановитої учнівської молоді, яка навчається в освітніх закладах в місті працює «Міська програма підтримки обдарованої та талановитої учнівської молоді», яка передбачає виплату стипендії міського голови за значні успіхи в навчанні та участь в соціально-економічному та культурному розвитку міста, підняття престижу міста на міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях та олімпіадах.

За підсумками ІІ семестру 2019-2020 навчального року на святі першого дзвоника сертифікати на отримання стипендії отримали 3 учня КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» ВРР ЗО та 11 учнів КЗ «Дніпрорудненська СШ «Світоч» І-ІІІ ст.» ВРР ЗО

 

 

 

Дата розміщення - 02.09.2020 17:09
Переглядів- 137