Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Увага!

ГРОМАДО! У нас трапляються кричущі випадки вандалізму, які несуть загрозу не лише жителям нашої громади, а й кільком сусіднім регіонам! Мисливці за металом демонтують несучі конструкції електроопор високовольтних ліній, скоюють крадіжки електричних дротів та трансформаторної оливи.

В наслідок такого вандалізму, залишитись без електроенергії можуть не лише мешканці нашої громади, але й цілі райони Запорізької області.

 

 

 

Тож ми просимо всіх, хто володіє подібною інформацією щодо вчинення таких злочинів чи спробу вчинити подібний злочин, повідомляти за телефоном 102 або на «гарячу лінію» Дирекції корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго» - (050) 322-64-26, (050) 454-06-29.

Окрім цього, закликаємо замислитись над тим, що вчинивши такий злочин, невстановлені особи «збагатились» на декілька сотень гривень. Натомість на відновлення електромереж необхідно витратити тисячі гривень.

Вкотре закликаємо бережливо ставитись до нашого спільного майна та не наражати на небезпеку ані себе, ані інших мешканців сусідніх районів. Лише так ми зможемо створити інфраструктуру для комфортного життя в нашій громаді!

Дата розміщення - 10.09.2020 10:34
Переглядів- 70