Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Пам'яті Козлової Лідії Іванівни

15 вересня 2020 року відійшла у вічність людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, Почесний житель міста Дніпрорудне - Козлова Лідія Іванівна (18.11.1935 р.н.).

Учитель з великої літери, громадський діяч, голова міської територіальної ради ветеранів війни та праці. ЇЇ педагогічний стаж складає 47 років: 30 років Лідія Іванівна працювала у школах міста Дніпрорудне, із них 15 років - директор середньої школи №2 (теперішня школа «Світоч»). Поряд з педагогічною діяльністю активно приймала участь в житті міста та району - була обрана депутатом міської та районної ради декількох скликань, нагороджена Почесною відзнакою «За заслуги перед громадою Василівського району».

З 1999 по 2013 рік - голова міської територіальної ради ветеранів війни та праці, член координаційної ради ветеранських організацій міста.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про цю мудру, скромну людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть. Виконавчий комітет Дніпрорудненської міської ради та депутатський корпус висловлює співчуття рідним та близьким.

Світла пам’ять про Лідію Іванівну вічно житиме у наших серцях.

Дата розміщення - 15.09.2020 16:00
Переглядів- 39