Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Новини

Праця вчителя - це запорука духовного і морального зростання підростаючого покоління

Справжнім педагогом треба вродитися, адже вчитель - це не професія, а велике покликання. Праця вчителя - це запорука духовного і морального зростання підростаючого покоління. Саме вчитель навчає дітей творчо мислити, пізнавати й опановувати світ, прищеплює життєві принципи та неоціненні скарби людських якостей.

дата розміщення: 05.10.2020 | переглядів: 125 детальніше »

Відбулася інформаційна зустріч з приводу незалежного самоврядування об'єднаних територіальних громад в рамках реформи децентралізації

Проєкт координатора проєктів ОБСЄ в Україні спільно з Мінрегіонів за участю місії США до ОБСЄ та урядів Німеччини, Норвегії і Литви. 

Виконавчий партнер ГО "Точка доступу" регіональний координатор Яркіна Олена, спікери: Пущенко Павло, Яркіна Тетяна.

дата розміщення: 05.10.2020 | переглядів: 78 детальніше »

Шановні працівники та ветерани освітянської ниви!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом - Днем працівників освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах і залишаються вірними покликанню вчителя все життя.

Ваша праця - це запорука духовного і морального зростання підростаючого покоління. Ви навчаєте дітей творчо мислити, пізнавати й опановувати світ, формуєте їх духовно і фізично, прищеплюєте їм життєві принципи та неоціненні скарби людських якостей. Ви готуєте дітей і молодь до майбутнього.

дата розміщення: 02.10.2020 | переглядів: 93 детальніше »

З Днем людей поважного віку!

З Днем людей поважного віку! Ці слова приховують в собі глибоку шану до вас, шановні наші старші наставники, адже літній - значить досвідчений, мудрий, знаючий життя.

Вітаю вас з цим днем, і бажаю найголовнішого - здоров'я, радості від улюблених занять, бадьорості духу. Нехай ніколи вас не відвідує зневіра, нехай поруч завжди будуть люди, яким ви не байдужі.

дата розміщення: 30.09.2020 | переглядів: 61 детальніше »

Відбулося засідання чергової вісімдесят другої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

24 вересня в залі міської ради відбулося засідання чергової вісімдесят другої сесії. До порядку денного було включено 41 питання.

Так, як питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, більша частина їх була включена до пакетного голосування.

дата розміщення: 25.09.2020 | переглядів: 139 детальніше »

Шановні працівники дошкільних закладів міста!

Вітаю із професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля всіх, хто віддає щоденно тепло своїх сердець дітям! Ваша турбота, доброта та педагогічна майстерність перетворюють кожен день для вихованців у дитячому садку в день радості та щастя!

дата розміщення: 24.09.2020 | переглядів: 89 детальніше »

Позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

23 вересня 2020 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. На засіданні було розглянуто наступне питання: 

- Про затвердження звіту про оцінку об'єктів комунальної власності, за адресою м. Дніпрорудне, вул.Степова,8.

дата розміщення: 24.09.2020 | переглядів: 81 детальніше »

Продовжується реалізація Проєкту по створенню ЦНАП

В рамках співпраці Дніпрорудненської міської ради та Програми "U-LEAD з Європою", продовжується реалізація Проєкту по створенню Центру надання адміністративних послуг в м.Дніпрорудне. За умовами Програми, ремонтні роботи потрібно було зробити виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради, Програма ж надає допомогу в облаштуванні робочих місць та зони очікування меблями, оргтехнікою, програмним забезпеченням та проводить тренінгові заходи.

дата розміщення: 17.09.2020 | переглядів: 140 детальніше »

Гімназія Софія. Відкриття «зеленого» класу

За вимогою часу та в рамках сьогодення шкільна освіта набуває змін та вирішує важливі питання щодо збереження і зміцнення здоров’я здобувачів освіти. Ми усвідомлюємо свою відповідальність та прагнемо втілювати здоров’язберігаючі технології і оптимізувати освітній процес.

дата розміщення: 17.09.2020 | переглядів: 172 детальніше »

с Днем спасателя ГСЧС Украины!

Чрезвычайные ситуации всегда возникают неожиданно. Очень важно, что в этих сложных ситуациях есть люди, которые могут профессионально придти на помощь. Это работники аварийно-спасательных служб, пожарной охраны, которые занимаются защитой жизни граждан, ликвидацией и предотвращением последствий техногенных катастроф. Что для одних – подвиг, память на всю жизнь, история, которая станет легендой и будет многократно пересказываться в кругу друзей, то для них это работа, долг, честь.

дата розміщення: 17.09.2020 | переглядів: 145 детальніше »