Новини

Чергове засідання виконавчого комітету

15 травня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому міської ради, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

17.05.2018

Хай пам̓ ять залишається із нами…

Давно відлунали канонади запеклих боїв Другої Світової війни, поросли травою давні окопи. Але щороку, жителі м.Дніпрорудне, несуть квіти ветеранам, схиляють голови у пошані перед пам’ятниками спочилим солдатам, дякують визволителям за мирне небо, за життя , за щастя і свободу, за нашу вільну Батьківщину.

10.05.2018

Конкурс з благоустрою та озеленення

У місті Дніпрорудне визначать кращий благоустрій та озеленення прибудинкових територій та територій прилеглих до підприємств, установ, організацій

Дніпрорудненська міська рада розпочинає прийом заявок на участь у міському Конкурсі з благоустрою та озеленення. Конкурс проводиться серед мешканців багатоквартирних будинків комунальної власності, ОСББ, ЖБК, збудованих за кошти фізичних та юридичних осіб, підприємств, організацій, установ, які розташовані на території міста Дніпрорудне. Конкурс буде проводиться з 01 червня по 10 липня. Нагородження переможців Конкурсу проводитиметься під час публічних заходів у рамках святкування Дня міста.

10.05.2018

Шахматы – интеллектуальный спорт сегодняшнего дня. Обзор областных турниров.

Воспитанники шахматного клуба «Гамбит» КВУЗ «Центр детского творчества и туризма» Васильевского районного совета активные участники различных чемпионатов и турниров. Ребята разного возраста, из разных школ города Днепрорудное защищают не только честь своего клуба. Они достойно представляют район и область. Усердные тренировки, решение шахматных задач, видео уроки, онлайн–турниры и вот они – чемпионы и призёры областных соревнований. Перечислим некоторые из них.

10.05.2018

ЦИРК – ЦЕ СВЯТО!

Напевно, у кожного з дитинства, залишилися теплі і добрі спогади про цирк. Яскраво, здорово, захоплююче. Клоуни, звіри, повітряні гімнасти, акробати, жонглери …

Для кожного з нас цирк - це не пусте слово. Почувши його, всі ми відразу ж починаємо уявляти собі літаючих під куполом гімнастів, майстерно крокуючих по волосіні еквілібристів, і звичайно ж, бешкетних клоунів, дресированих тигрів, собак, голубів і навіть слонів.

03.05.2018

Работы по реконструкции стадиона «Горняк»

В 2017 году в рамках подписанного Меморандума между ЧАО ЗЖРК и Днепрорудненским городским советом были проведены работы по реконструкции стадиона «Горняк»: восстановлены трибуны, лоджия, установлены четыре флагштока и 1000 зрительских кресел, проложена новая линия электроснабжения, возобновлено освещение чаши стадиона, в раздевалке стадиона установлен бойлер, проложен водопровод и возобновлён полив газона. Осенью был организован завоз земли и удобрения для подсыпки газона.

Посильное участие в работах по обновлению стадиона принимают и неравнодушные днепрорудненцы - совершенно бесплатно предоставил семена газонной травы частный предприниматель Максим Симонов.

02.05.2018

Программа финансовой поддержки городского отделения полиции

В первом квартале 2018 года благодаря эффективной работе сотрудников Днепрорудненского городского отделения полиции, которое с ноября 2017 года возглавляет подполковник Андрей Довбня, на территории нашего города был задержан один наркоторговец, проведено больше десятка результативных обысков, в результате которых были изъяты боеприпасы, наркотические вещества. Если взять сухие цифры статистики, то мы увидим, что по сравнению с аналогичным периодом 2017 года уровень раскрываемости правонарушений увеличился более, чем в два раза.

02.05.2018

Відзначили Всеукраїнський День довкілля

Весна є порою оновлення всього навколо, адже саме навесні ми очікуємо змін, причому в усіх сферах життя. Тож, хоча зима і залишилася вже позаду, але охайний і по-справжньому весняний вигляд міста так просто не дається: докладати зусиль треба до всього.

Дніпрорудненська міська рада на чолі з міським головою відзначили Всеукраїнський День довкілля прибиранням території вздовж центрального водогону від залізничної платформи № 42 до пам’ятника «Слава труду».

02.05.2018

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ, ГЕРОЇ ФРОНТУ І ТИЛУ!

Сердечно вітаю вас з Днем Перемоги – святом у якому, як барви на вічному полотні історії та людського буття, переплелися радість і скорбота, гордість і гіркота, біль і надія.

73 роки тому відгриміли останні постріли Великої Вітчизняної війни – війни, що залишила після себе сотні тисяч зруйнованих міст, мільйони покалічених доль, забрала величезну кількість людських життів. Це ви відвоювали незалежність і мир, відновили з розрухи країну.

02.05.2018

Відбулося засідання чергової тридцять дев’ятої сесії

26 квітня в залі міської ради відбулося засідання чергової тридцять дев’ятої сесії, на якій були присутні 15 депутатів. 

До порядку денного чергової тридцять дев’ятої сесії включено 55 питань.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

З метою впорядкування видатків міського бюджету та для забезпечення виконання робіт з утримання об’єктів міського благоустрою та створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян міста, поліпшення екологічного стану в місті, раціонального використання природних ресурсів, забезпечення своєчасного виконання всіх необхідних заходів з вирішення проблем знешкодження твердих побутових відходів у м. Дніпрорудне, з метою поліпшення екологічного стану в місті, зменшення негативного впливу на стан навколишнього природного середовища, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян міста, для поліпшення дорожнього стану та створення безпечних умов на території міста для учасників дорожнього руху, для поліпшення технічного стану систем централізованого водопостачання та водовідведення м. Дніпрорудне, створення умов для надійної і безперебійної роботи комунального підприємства, забезпечення населення міста питною водою нормативної якості, в межах науково обґрунтованих норм питного водопостачання та водовідведення, для забезпечення своєчасного виконання робіт по удосконаленню роботи ліфтів в житлових будинках міста та створення безпечних умов для мешканців, які користуються відповідними послугами, для своєчасного вжиття заходів по підтримці ліфтового господарства у належному технічному стані, внесені зміни до деяких міських Програм.

27.04.2018