Новини

Соревнования по легкой атлетике в зачет XVII спартакиады

3 мая на стадионе «Горняк» состоялись соревнования по легкой атлетике в зачет XVII спартакиады. Главный судья соревнований тренер по легкой атлетике Канюченко А.Д. секретарь соревнований тренер Аполосова Л.В.

14.05.2019

Кубок Украины в Днепрорудном!

Трофей Кубка Украины по футболу побывал в городе горняков ДНЕПРОРУДНЫЙ и как мы убедились любителей спорта, а в частности футбола.

14.05.2019

ПЕРЕМОГА – ОДНА НА ВСІХ!

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу та славного подвигу нашого народу.

Наше місто разом зі всією країною відзначило велике свято Перемоги! О 10-00 годині біля Меморіалу загиблим воїнам на мітинг-реквієм зібралися жителі та гості міста, представники ПрАТ "ЗЗРК", представники ветеранських організацій і учбових закладів міста.

11.05.2019

Першість Запорізької області по класичним шахам серед юнаків та дівчат

З 11 по 16 квітня 2019 року у Бердянському шахово-шашечному клубі проходила Першість Запорізької області по класичним шахам серед юнаків та дівчат до 12 років та до 16 років. На турнір з’їхались юні дарування з Запоріжжя, Токмака, Дніпрорудного, Мелітополя і Бердянська. Загальна кількість учасників вразила організаторів – 61 спортсмен-шахіст. В результаті 1 місце серед юнаків до 16 років виборов Дмитро Христовий з Мелітополя, 2 місце посів Олександр Ряхін з Дніпрорудного.

11.05.2019

Конкурс з благоустрою та озеленення

У місті Дніпрорудне визначать кращий благоустрій та озеленення прибудинкових територій та територій прилеглих до підприємств, установ, організацій.

Дніпрорудненська міська рада розпочинає прийом заявок на участь у міському Конкурсі з благоустрою та озеленення. Конкурс проводиться серед мешканців багатоквартирних будинків комунальної власності, ОСББ, ЖБК, збудованих за кошти фізичних та юридичних осіб, підприємств, організацій, установ, які розташовані на території міста Дніпрорудне. Конкурс буде проводиться з 01 червня по 10 липня. Нагородження переможців Конкурсу проводитиметься під час публічних заходів у рамках святкування Дня міста.

08.05.2019

ІНФОРМАЦІЯ

про об’єкти будівництва на території міста Дніпрорудне за період 2019 року, які фінансуються з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища:

У квітні місяці 2019 року розпочато ремонтні роботи з реконструкції споруд для збирання, очищення та використання вод поверхневого стоку вулиць міста Дніпрорудне.

08.05.2019

Позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

07 травня 2019 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

08.05.2019

Дніпрорудненська міська рада доводить до відома мешканців міста наступну інформацію

3-4 травня 2019 року ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ» розмістив на дошках оголошень біля під’їздів багатоквартирних житлових будинків міста Дніпрорудне листівки, в яких повідомлялось, що Дніпрорудненська міська рада (балансоутримувач) не уклала Договори на експлуатацію складових газорозподільної системи (для багатоквартирних будинків), у зв’язку з чим ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ» планує припинити газопостачання.

07.05.2019

Відвідали ветеранів Другої світової війни

Швидкоплинний і безжалісний час...74 роки пройшло з тієї переможної весни 1945-го, яка назавжди залишила свій слід в світовій історії і серцях мільйонів людей. Події тієї страшної війни віддаляються від нас з кожним роком, але в пам'яті народній назавжди залишаться героїзм, мужність, відвага воїнів і працівників тилу, які не шкодували свого здоров’я і життя для нашого мирного майбутнього.

06.05.2019

Шановні дніпрорудненці!

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! 

Прийміть найщиріші вітання з Днем Великої Перемоги!

У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

03.05.2019