Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Новини

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

07 травня 2020 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. На засіданні були розглянуті наступні питання:

- Про погодження кошторисної документації на «Поточний ремонт системи опалення Комунального дошкільного навчального закладу №2 «Оленка» ДМР».

- Про погодження кошторисної документації на «Поточний ремонт будівлі (часткова заміна вікон) Комунального дошкільного навчального закладу №5 «Теремок» ДМР».

07.05.2020

Програма "U-LEAD з Європою" - Розбудова мережі сучасних Центрів надання адміністративних послуг

Зважаючи на потребу раціонального використання ресурсів громади, надання максимальної зручності мешканцям в отриманні широкого спектру адміністративних послуг у єдиному офісі (ЦНАП), у 2019 році Дніпрорудненська міська рада подала заявку на участь у Програмі "U-LEAD з Європою" і була відібрана для подальшої її реалізації. Одним з пріоритетних завдань Програми є розбудова мережі сучасних Центрів надання адміністративних послуг.

26.04.2020

Відбулося засідання чергової сімдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

23 квітня в залі КП «Кінотеатр «Сучасник» відбулося засідання чергової сімдесят шостої сесії, на якій були присутні 15 депутатів. 

До порядку денного чергової сімдесят шостої сесії було включено 32 питання.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

23.04.2020

Шановні дніпрорудненці та гості міста!

Згідно рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 16.04.2020 та рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 17.04.2020 з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 до 29 квітня 2020 забороняється відвідування кладовищ, окрім поховань, під час яких обов’язково дотримуватись норм санітарно-епідемічної безпеки.

23.04.2020

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

21 квітня 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

- Про підсумки виконання міського бюджету за І квартал 2020 року.

- Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

- Про затвердження заходів по забезпеченню своєчасної підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

21.04.2020

Із Великоднем!

Шановні дніпрорудненці!

У цей благословенний час щиро вітаю всіх з Днем Світлого Христового Воскресіння!

Кожен християнин сприймає Воскресіння Христове з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та віри у краще майбутнє..

17.04.2020

Правила карантина в преддверии празднования Пасхи и Дня поминовения

Уважаемые днепрорудненцы и жители близлежащих сел, в преддверии празднования Пасхи и Дня поминовения хочу обратиться к вам с убедительной просьбой: соблюдайте правила карантина.

В этом году, как никогда, мы должны проявить свою зрелость и мудрость. В период пандемии COVID-19 мы вынуждены ради собственной безопасности внести коррективы в давно сложившиеся традиции и оставаться в эти праздничные дни дома. Совершение заупокойных молитв в День поминовения умерших перенесено на Троицкую родительскую поминальную субботу, на 6 июня.

16.04.2020

Спільне звернення керівників християнських конфесій Василівського району до віруючих та мирян

Дорогі браття і сестри!

Вербна неділя – велике перехідне церковне свято, що не має постійної дати.

Воно прив'язане до Великодня і завжди відзначається за тиждень до Світлого Христового Воскресіння. Таким чином, у 2020 році Вербна неділя припадає на 12 квітня.

16.04.2020

Відбулося засідання позачергової сімдесят п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

16 квітня в залі КП «Кінотеатр «Сучасник» відбулося засідання позачергової сімдесят п’ятої сесії в роботі якій прийняли участь 19 депутатів.

16.04.2020

Позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

14 квітня 2020 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. На засіданні було розглянуто наступне питання: 

- Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Будівництво ПЛ-0,4 кВ для електропостачання житлових будинків по вул. Парковій, м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області».

14.04.2020