Новини

«Романтики» знову покорили серця своїм талантом!

Участь і перемога Зразкового циркового колективу «Романтики» (керівник М. О. Тітаренко) в Міжнародних, Всеукраїнських, обласних і районних фестивалях та конкурсах стали невід'ємною частиною творчої діяльності гурту.

6 лютого 2017 року в ПК «Хортицький» м. Запоріжжя пройшов Благодійний Всеукраїнський фестиваль мистецтв дитячої та юнацької творчості «Таланти Хортиці».

20.02.2017

Запорожские правоохранители давят на неугодных власти, но суд отклонил иск прокуратуры против мэра Днепрорудного

Апелляционный суд Запорожской области не поддержал ходатайство прокуратуры о содержании под стражей и отстранении от должности городского головы Днепрорудного Юрия Коробова.

16.02.2017

Підсумки роботи служби зайнятості у 2016 році

Минулий рік був роком корінних перетворень у службі зайнятості. Система зайнятості змінила філософію своєї роботи. Запроваджений новий Регламент роботи центрів зайнятості щодо задоволення потреб клієнтів (алгоритм дій та виконання функцій), надав нові інструменти, які дозволили покращити якість послуг. Зокрема, запроваджені нові сучасні технології – відеорезюме для безробітного, відеопрезентація вакансії для роботодавця, он-лайн співбесіда, можливість віддаленого доступу до ресурсів Єдиної інформаційно-аналітичної системи та послуг служби зайнятості для безробітних та роботодавців через «електронний кабінет» на сайті державної служби зайнятості тощо.

15.02.2017

Областные соревнования по шахматам

С 7 по 9 февраля в Спортивно-оздоровительном комплексе ЗАЭС (г. Энергодар) прошли областные соревнования по шахматам. Участие в них приняли более семидесяти юных шахматистов. Соревнования проводились в четырёх квалификационных группах, в которых ребята продемонстрировали свои умения и познания в интеллектуальной игре.

14.02.2017

Відбулося засідання позачергової двадцять першої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

До порідку денного позачергової двадцять першої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання, яка відбулася 10.02.2017 о 16:00 год. було включено два питання, а саме:

10.02.2017

Порядку в Днепрорудном быть!

Новый начальник Главного управления Национальной полиции в Запорожской области Олег Золотоноша на эту должность был назначен совсем недавно – 18 января 2017 года. И хотя бытует мнение, что каждый новый руководитель начинает работу с ремонта своего личного кабинета, Олег Викторович начал с куда более важных и острых дел, а именно – с реагирования на жалобы жителей области относительно роста преступности.

02.02.2017

Відбулося засідання чергової двадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

26 січня в залі міської ради відбулося засідання чергової двадцятої сесії, на якій були присутні 23 депутата.

Початок сесії був урочистим – міський голова оголосив про нагороду нашого земляка Подякою міського голови Ігоря Вікторовича Дейнегу - за проявлені в складній життєвій ситуації мужність, людяність і самовідданість (Ігор Вікторович врятував 9 осіб, що відірвалися на крижині від берега).

30.01.2017

СОБОРНА МОЯ УКРАЇНО!

Утвердження територіальної цілісності держави, консолідація усіх громадян України, зміцнення єдності її регіонів завжди були і будуть основними та невідкладними завданнями сучасного державотворення.

Соборність – це загальна, органічна ознака будь-якої нації, неодмінна умова її розвитку й процвітання. Вона означає об’єднання в одне державне ціле всіх земель, що заселяє конкретна нація на суцільній території. Це – один з найзаповітніших ідеалів багатьох народів світу.

22.01.2017

День соборності України

Шановні друзі!

Від імені Дніпрорудненської міської ради, її виконавчого комітету прийміть вітання з нагоди Дня соборності України!

22.01.2017

Чергове засідання виконавчого комітету

17 січня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради . У засіданні прийняли участь члени виконкому, голови постійних депутатських комісій, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

19.01.2017