Новини

Старшее поколение Днепрорудного интересуется атомной энергетикой

Недавно в Днепрорудном состоялась встреча с общественностью по вопросам безопасности продления срока эксплуатации энергоблока №3 ЗАЭС, во время которой жители города озвучили пожелание побывать с экскурсией на Запорожской атомной электростанции.

Информационный центр ЗАЭС с готовностью откликнулся на предложение и организовал серию экскурсий для жителей Днепрорудного. Сегодня первая группа познакомилась с предприятием.

14.09.2017

Дорогі учні, педагоги, батьки! Від усього серця вітаю вас із Днем знань!

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Я глибоко вірю, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.

01.09.2017

Відбулося засідання чергової тридцять першої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

31 серпня в залі міської ради відбулося засідання чергової тридцять першої сесії, на якій був присутній 21 депутат.

До порядку денного чергової тридцятої сесії включено 35 питань.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

01.09.2017

Шановні підприємці!

Від імені Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом – Днем підприємця! 

Інтенсивний розвиток малого і середнього бізнесу - основа успішної економіки нашого міста і держави в цілому. Від підприємців багато в чому залежить створення нових робочих місць, відрахування до бюджетів різних рівнів і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві.

01.09.2017

У м.Дніпрорудне відзначили День Державного Прапора та День Незалежності України

23 і 24 серпня дніпрорудненці і гості міста відзначили два великих свята - День Державного Прапора та День Незалежності України.

Святкові заходи розпочалися вранці 23 серпня біля кінотеатру «Сучасник», де ще до початку заходу вихованці КДНЗ № 2 «Оленка» комбінованого типу та КДНЗ № 6 «Струмок» прикрасили площу своїми роботами на асфальті. Потім відбувся урочистий захід «Відроджена святиня - знамено України!», присвячений Дню Державного Прапора. Урочисто і схвильовано була проведена церемонія підняття Державного Прапора України та міста Дніпрорудне.

29.08.2017

Відкрито групу для інклюзивного навчання

Сьогодні, 22 серпня, напередодні нового навчального року у дошкільному навчальному закладі №5 «Теремок» в рамках реалізації освітніх програм Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відкрито групу для інклюзивного навчання. У заході взяли участь голова районної ради Д. Калінін та міський голова Ю. Коробов та провідний спеціаліст з гуманітарних питань та охорони дитинства Н.Джемела.

22.08.2017

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

15.08.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

19.08.2017

Громадські слухання 16.08.2017

16 серпня 2017 року в кінотеатрі «Сучасник» відбулася зустріч з фахівцями Запорізької АС у форматі громадських слухань з питань обговорення матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблоку № 3 ЗАЕС.

18.08.2017

Шановні дніпрорудненці!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Двадцять шість років тому здійснилася давня мрія українців – бути господарями на своїй землі. Безумовно, роки незалежності стали випробуванням для всіх нас – на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Проте не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України спроможний поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові, крові наших предків. Отож, будьмо впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане, і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму. У нас є всі підстави бути певними в своїх силах і з оптимізмом дивитися в майбутнє.

15.08.2017

Відбулося засідання чергової тридцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

27 липня в залі міської ради відбулося засідання чергової тридцятої сесії, на якій були присутні 20 депутатів.

До порядку денного чергової тридцятої сесії включено 34 питання.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

27.07.2017