Новини

Е-декларування 2018. Що нового?

З 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Про це повідомляє НАЗК з посиланням на чинне законодавство.

Відповідно до статті 45 Закону України “Про запобігання корупції” (далі – Закон) державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

12.01.2018

Визит руководителей облсовета в Днепрорудное

5 января состоялся рабочий визит в Днепрорудное председателя Запорожского областного совета Григория Самардака и его заместителя Егора Семенкова, в рамках которого они провели встречи с руководством города, а также проинспектировали работу депутатов облсовета Виталия Хрола и Владимира Усатого в плане расходования средств депутатских фондов. Кроме того, гости посетили Днепрорудненскую городскую больницу и школу № 3 «Талант».

09.01.2018

Позачергове засідання виконавчого комітету

28 грудня 2017 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було розглянуто питання та прийнято відповідне рішення:

29.12.2017

Шановні мешканці міста! Прийміть наші найщиріші вітання з Новим 2018-м роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашим родинам добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких.

28.12.2017

РОЖДЕСТВЕНСКИЙ ФЕСТИВАЛЬ. ТЯЖЁЛАЯ АТЛЕТИКА

15 – 17 декабря 2017 года в г. Запорожье три дня на базе ОСДЮШОР по тяжелой атлетике имени Леонида Жаботинского проходил традиционный «Рождественский фестиваль». Этими соревнованиями запорожские тяжелоатлеты уже 22 года подряд закрывают сезон. Нынешние рождественские старты стали самыми масштабными за всю историю проведения, собрав полторы сотни участников.

26.12.2017

Відбулося засідання чергової тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

21 грудня в залі міської ради відбулося засідання чергової тридцять п’ятої сесії, на якій були присутні 19 депутатів. 

До порядку денного чергової тридцять п’ятої сесії включено 36 питань та 5 проектів рішень про затвердження міських Програм.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

21.12.2017

Чемпионат Европы по смешанным единоборствам ММА

8-9 декабря 2017 года в Германии, г. Дрезден, состоялся Чемпионат Европы по смешанным единоборствам ММА – 2017. В составе сборной команды Украины принял участие в международном турнире наш земляк - Евгений Завгородний и стал бронзовым призером Чемпионата Европы.

21.12.2017

Звіт міського голови Коробова Юрія Миколвйовича

15 грудня 2017 року в кінотеатрі «Сучасник» відбувся звіт міського голови Коробова Юрія Миколвйовича про роботу Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету (Звіт опубліковано на офіційному сайті) та звіт депутатів Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання.

21.12.2017

«НА КРИЛАХ ПІСНІ»

Українці дуже багаті, може, найбагатші поміж усіма народами, різнобарвними піснями. Вони не мудрують, складаючи свої пісні; у них пісні виростають самі, як квіти на полях зелених, і їх така кількість, якою не може похвалитися жоден народ у світі.

Український пісенний світ мистецтва надзвичайний, великий, різноманітний. Він пробуджує красу душі, вчить любити життя, дарує незабутню радість і насолоду.

21.12.2017

Чергове засідання виконавчого комітету

19 грудня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому міської ради, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

21.12.2017