Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Виконання робіт з будівництва трансформаторної підстанції по вул. Паркова м. Дніпрорудне

З метою покращення умов проживання мешканців вулиці Паркова міста було прийнято рішення побудувати трансформаторну підстанцію. Основним завданням будівництва є безаварійна та надійна робота електричних мереж, а також безперебійне енергопостачання житлових будинків вулиці Паркова.

До теперішнього часу мешканці вулиці Паркова потерпали значні незручності від роботи електричних мереж, а саме: постійні «стрибки» електропостачання, слабка потужність електроенергії, відсутність вуличного освітлення та інше.

Першим етапом покращення умов проживання мешканців вулиці Паркова стало будівництво трансформаторної підстанції, яку в вересні місяці 2020 року було введено в експлуатацію.

Другим етапом виконання робіт стане будівництво повітряних ліній - 0,4 кВ, довжиною – 3,96 км, встановлення залізобетонних опор – 73 од., влаштування світлодіодних світильників – 35 од. На сьогоднішній день проведено тендер, укладено договір з підрядною організацією на виконання будівельних робіт та подано необхідні документи до Державної архітектурно-будівельної інспекції для отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт.

 

 
Дата розміщення - 20.10.2020 17:05
Переглядів- 315