Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Відбулося засідання чергової вісімдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

22 жовтня 2020 року в сесійній залі міської ради відбулося засідання чергової вісімдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання, в роботі якої прийняли участь 15 депутатів. 

До порядку денного було включено 44 питання.

Так, як питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, більша частина їх була включена до пакетного голосування.

Присутніми було заслухано питання:

Про затвердження виконання міського бюджету за 9 місяців 2020 року

Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 № 26 «Про міський бюджет на 2020 рік»

Про внесення змін щодо розміщення в системі Prozorro продажі об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне та інформації про них

Про припинення приватизації та прийняття рішення про відміну електронного аукціону

Про затвердження нових умов продажу об’єкту малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне

Про дострокове припинення повноважень секретаря Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання Решетняк Лариси Петрівни за власним бажанням

Всього було прийнято 44 рішення.

Відразу після закриття засідання чергової вісімдесят четвертої сесії розпочала роботу позачергова вісімдесят п ̓ ята сесія на якій було розглянуто і прийнято наступні питання:

Про внесення змін та доповнень до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 №26 «Про міський бюджет на 2020 рік(08302302000)»

Про затвердження фінансового плану КНП «ДНІПРОРУДНЕНСЬКА БМЛ» ДМР ВР ЗО на 2020 рік.

Про внесення доповнень до рішення вісімдесят першої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 27.08.2020 №23 «Про затвердження Програми фінансової підтримки КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДНІПРОРУДНЕНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ДНІПРОРУДНЕНСЬКОЇ. МІСЬКОЇ РАДИ ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ для поліпшення матеріально-технічної бази на 2020 рік»

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.

Дата розміщення - 26.10.2020 18:04
Переглядів- 166