Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Крадіжка саджанців біля БК "Гірник"

В період тижня після висадження зелених насаджень на території реконструйованої Набережної та на території БК «Гірник» невстановленими особами викрадено саджанці ялинки карликової 1 од. та туї 3 од. Балансоутримувачами вищевказаних територій зафіксовано факт порушення (відео з камер спостереження та фото додається) та написані звернення до правоохоронних органів щодо встановлення відповідальних осіб у скоєнні даного правопорушення.

Особи, які це скоїли, не просто знищили працю людей, а спотворили естетичний вигляд композицій. Адже мова йде не просто про висадження зелених насаджень, а про оформлення та належний благоустрій реконструйованої зони відпочинку і створення цілої композиції. 

Для оформлення задуманих композицій БО «Благодійний фонд «Мінерфін-Україні» були закуплені різні види хвойних та листяних декоративних зелених насаджень, докладено значних зусиль із їх висадження та догляду, але деякі містяни ймовірно думають, що цим деревам та чагарникам буде краще зростати у них на дачних ділянках і замість того щоб приносити радість відпочиваючим на новенькій Набережній вони відтепер приносять радість тільки їм. 

Також виявлено неодноразові випадки крадіжок декоративних квітів висаджених на клумбах в центральній частині міста (біля пам’ятника «Слава Трудящім», зелена зона біля металевої скульптури велосипеду та ін.). 

Шановні жителі міста, наполегливо просимо Вас не знищувати своїми діями працю багатьох людей та бажання змінювати наше місто на більш затишне та комфортне.

 

Дата розміщення - 30.10.2020 18:43
Переглядів- 538