Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Відбулося засідання першої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

17 листопада в залі міської ради відбулося засідання першої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання.

В засіданні прийняли участь 25 новообраних депутатів, посадовці апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, директори комунальних підприємств міста та представники засобів масової інформації.

До порядку денного першої сесії включено 13 питань.

Відкрив засідання голова Дніпрорудненської міської територіальної виборчої комісії Василівського району Запорізької області Анатолій Шпонько, який оголосив результати виборів міського голови та депутатів Дніпрорудненської міської ради, що відбулися 25 жовтня 2020.

Новобраний міський голова – МАТВЄЄВ Євгеній Сергійович прийняв присягу та поставив свій підпис під текстом присяги.

Іван Баршак, депутат багатьох скликань міської ради від імені депутатів попереднього скликання подякував секретарю міської ради минулого скликання Ларисі Решетняк за роки роботи і вручив квіти.

Надалі новообрані депутати також склали присягу і приступили до роботи.

Згідно порядку денного першої сесії шляхом таємного голосування серед депутатів обрали секретаря Дніпрорудненської міської ради. Міський голова надав кандидатуру заступника директора гімназії «Софія» Ірини Ручки. Інші пропозиції по кандидатурах не надійшли, тому депутати більшістю голосів обрали секретарем Дніпрорудненської міської ради РУЧКУ Ірину Іванівну.

Депутатами було розглянуто та обговорено питання «Про внесення змін до рішення сімдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 23.04.2020 №23 «Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 №24 «Про затвердження структури і штатів апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету на 2020 рік»», затверджено кандидатури трьох заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів Дніпрорудненської міської ради: Сергія Малиш, Сергія Петелька і Наталю Лушнікову. Також затвердили керуючого справами виконкому - Наталію Торопову.

Був затверджений новий склад виконавчого комітету, сформовані постійні депутатські комісії міської ради, затверджений їх склад та обрано голів.

Розглянуті питання про затвердження складу комісії з розробки регламенту роботи Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання, про умови оплати праці міського голови, а також про створення окремої юридичної особи - фінансового відділу міськради, затвердження Положення про нього та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.

По всім питанням були прийняті відповідні рішення. Всього було прийнято 13 рішень.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.

 

 

 

Дата розміщення - 18.11.2020 15:36
Переглядів- 366