Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Зустріч міського голови Євгенія Матвєєва з мешканцями Златополя і Маячки

Сьогодні наприкінці робочого тижня відбулася зустріч міського голови Євгенія Матвєєва з мешканцями Златополя і Маячки. Саме ці населені пункти приєдналися за власним бажанням до Дніпрорудненської територіальної громади. На зустріч з селянами приїхали також секретар Дніпрорудненської міської ради Ірина Ручка, місцеві депутати - Віталій Хрол, Іван Баршак, Володимир Брик, Сергій Тихонов, Сергій Семено, Микита Шарапов та члени виконавчого комітету - Тетяна Кобиляцька та Сергій Шарапов.

Приємно, що незважаючи на несприятливі погодні умови у залі Златопільського клубу не було вільних місць. Бажаючих поспілкуватися з новою владою було достатньо. І не випадково. За останні роки в обох селах накопичилося немало проблемних питань, з якими і звернулися присутні насамперед до Євгена Сергійовича Матвєєва.

По – перше, це вода. Як питна, так і технічна. На сьогодні в цих населених пунктах не просто немає води, а немає питної води! Проблема дуже актуальна і, як з’ясувалося в ході бесіди, рішення цієї проблеми є. У 2007-2012 роках вода в цих населених пунктах таки була завдяки насосній станції садівничого кооперативу №10. І щоб відновити подачу води, треба зустрітися представникам територіальної громади з головою кооперативу і обговорити умови надання послуг.

Найактуальнішою проблемою у Златополі, як вважають його мешканці, є неякісний мобільний зв’язок. Причина – відсутність вишки. Депутати пообіцяли вирішити цю проблему у найкоротший термін.

Ще одним наболілим питанням в обох населених пунктах стали дороги. Про рішення цієї застарілої проблеми висловився Іван Миколайович Баршак. Добре знаючи стан сільських доріг, депутат Дніпрорудненської міської ради пообіцяв з настанням тепла поступово почати вирішувати цю проблему.

Не залишилося без уваги і земельне питання. 2300 га землі відійшло з Василівської громади до Златополя і Мачки.

- Що буде з цією землею? – запитали присутні селяни.

- Спочатку за кадастровими номерами будуть визначені власники усіх земель. – сказав Євгеній Сергійович. - А кошти за оренду цих земель будуть витрачатися в тому числі і на потреби ваших населених пунктів.

Розглядалися на зустрічі й інші питання: про необхідність пасажироперевезення селян до Дніпрорудного і у зворотному напрямку, про створення фельдшерських пунктів у населених пунктах Дружба, Маячка і Златополь, про кадровий склад працівників місцевого клубу та необхідність встановлення інформаційних дошок у кожному селі.

Наприкінці було вирішено вибрати у Маячці та Златополі відповідальних осіб, які б постійно підтримували двосторонній зв’язок з депутатами Дніпрорудненської міської ради – Іваном Баршаком і Володимиром Бриком. Саме вони закріплені за цими територіальними округами і будуть вести прийом громадян у визначені дні.

 

 

 

Дата розміщення - 12.02.2021 19:05
Переглядів- 346