Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Міні-свято до Дня закоханих

14 лютого у світі відзначався День св. Валентина. Яскраві «валентинки», квіти, солодощі та інші приємні сюрпризи дарували один одному закохані.

Не зважаючи на те, що локдаун вніс свої обмеження у проведення масових святкових заходів, молодь Дніпрорудного, яка працює у ПрАТ ЗЗРК, а саме, комісія по роботі з молоддю при профкомі комбінату, проявили ініціативу і провели міні-свято у фойє Палацу культури «Гірник».

«Це свято ми планували провести на Набережній біля альтанки закоханих, але погодні умови завадили реалізації наших планів», - зазначив голова профспілкової комісії Дмитро Цибульський.

Для гостей цього заходу були організовані тематична фото-зона, де закохані могли сфотографуватися на пам’ять, а також чай, кофе, печиво, цукерки – все в кращих традиціях гостинності. Міні-свято до Дня закоханих відвідали міський голова Євгеній Матвєєв та секретар міської ради Ірина Ручка.

За два тижні до святкування Дмитро та його колеги по профспілці організували на вулицях нашого міста фото-сесію працівників комбінату із своїми коханими і 14 лютого виклали в інтернет-мережу святковий відео-колаж.

За проведення прекрасного свята, створення теплої святкової атмосфери в цей холодний лютневий день Дніпрорудненська міська рада висловлює щиру вдячність Дмитру Цибульському і членам профспілкової комісії по роботі з молоддю – Антону Скрипці, Владиславу Політанському, Віталію Антоненку та фотографу Світлані Ніколіній.

 

 

 

Дата розміщення - 15.02.2021 14:50
Переглядів- 480