Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИМ, ВІЧНА СЛАВА ЖИВИМ!

З кожним роком час все далі віддаляє нас від кривавих подій Афганської війни, яка забрала у вічність сотні тисяч життів воїнів-інтернаціоналістів. Сьогодні війна в Афганістані стала для багатьох із нас вже історією, але героїзм і мужність воїнів-афганців назавжди залишиться у пам’яті багатьох поколінь. Кожного року ми згадуємо тих, хто не повернувся з тієї війни і висловлюємо повагу тим, хто з честю і гідністю пройшов через полум’я бойових дій і залишився живим.

15 лютого з нагоди Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів та 32-річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан відбувся ряд заходів на території Дніпрорудного та прилеглих сіл.

За традицією протоієреєм Сергієм Кляхіним, який особисто приймав участь у Афганській війні, була проведена паніхіда, де згадали імена всіх загиблих воїнів-афганців Василівського району.

Потім учасники заходів відвідали могили Генадія Крамчанина і Віктора Сердюка у селі М.-Білозерка, Миколи Веселкова - у Балках, Андрія Парамонова – у місті Дніпрорудне. Голова Дніпрорудненського відділення союзу ветеранів Афганістану Олександр Величко вручив матерям загиблих воїнів «Книгу пам’яті України. Інтернаціоналісти».

Біля пам’ятної дошки Андрію Парамонову, яка встановлена у КЗ Дніпрорудненська гімназія «Софія» ЗОШ І-ІІІ ст. ДМР, відбувся мітинг-реквієм, присвячений цьому визначному Дню. Від імені міського голови Євгенія Матвєєва висловила глибоку подяку усім, хто чесно і мужньо виконував свій військовий обов’язок під час бойових дій у Афганістані, секретар Дніпрорудненської міської ради Ірина Ручка. Зі словами вдячності звернулися до ветеранів Афганської війни Олександр Величко, заступник міського голови Наталія Лушнікова, в.о. директора гімназії «Софія» Світлана Притула та вчитель зарубіжної літератури Наталія Бекетова. Учасники мітингу вшанували загиблих воїнів-афганців хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

За встановленою традицією ветерани Афганістану Олександр Величко, Тетяна Науменко, Володимир Платонов та представники міської влади Ірина Ручка і Наталія Лушнікова віддали дань пошани і відвідали з нагоди пам’ятного Дня матір загиблого Андрія Парамонова - Тамару Іванівну Парамонову.

Дуже прикро, що й сьогодні на нашій планеті не вщухають воєнні події, що й сьогодні українські воїни віддають своє життя у локальних війнах, демонструючи усьому світові приклади вірності військовій присязі. Щира подяка їм за мужність, відвагу та честь.

 

 

 

Вічна пам’ять загиблим, вічна слава живим!

Дата розміщення - 16.02.2021 15:19
Переглядів- 79