Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

16 лютого 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 

-Про виконання міського бюджету на 2020 рік.

-Інформація про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних закладів міста (заклади освіти, позашкільної освіти, культури) за 2020 рік.

-Про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим та іншим категоріям громадян міста.

-Про затвердження додаткового списку дітей на пільгове харчування в комунальних дошкільних навчальних закладах міста у І кварталі 2021 року.

-Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 11 грудня 2020 року № 173 «Про затвердження плану діяльності виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік».

-Про затвердження додаткового списку дітей на пільгове харчування в закладах загальної середньої освіти Дніпрорудненської міської ради на І півріччі 2021 року.

-Про відшкодування вартості проїзду хворим нефрологічного профілю.

-Про надання згоди гр. Варваровій Л.В. на переведення житлової квартири № 110 будинку № 2 по вул. Молодіжна в нежитлове приміщення.

-Про надання та затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Магазин «Оленка» по проспекту Ентузіастів, 24, я, м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області. Нове будівництво».

-Про надання та затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Адміністративно-торгівельна будівля» за адресою: пр. Ентузіастів, 24 з, м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області.

-Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Молодіжна, 3.

-Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 6.

-Про службову житлову площу.

-Про присвоєння адреси земельній ділянці.

-Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.01.2007 № 13 «Про оформлення права власності на Центр правової допомоги «ЮН і КО» та крамницю промислових товарів «ADEL» по пр. Ентузіастів, б. 20, прим. 77,78, м. Дніпрорудне за Жук Л.М». та інші.

 

Дата розміщення - 17.02.2021 17:16
Переглядів- 112