Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Сьогодні 17 лютого святкує свій ЮВІЛЕЙНИЙ день народження перший інженер-озеленювач Дніпрорудного, «Почесний громадянин міста», талановита поетеса, дивовижної душі людина – Лідія Анатоліївна ГНУСОВА.

Неможливо переоцінити величезний внесок цієї жінки в розвиток Дніпрорудного.

Завдяки саме їй в колись безлісому Таврійському степу за пару десятиліть виросло, як у казці, прекрасне місто-сад.

Завдяки її оптимізму, цілеспрямованості, сміливості і силі духу невелике шахтарське містечко стало по праву називатися «оазисом у степу».

Романтична, цілеспрямована, талановита ... Краса і багатство її душі, любов до навколишнього світу і віра в людей повною мірою відбилися в її чудовій поезії. В її віршах - і лірика, і мудрість життя, і практично вся історія Дніпрорудного ...

Від імені міського голови Євгенія Матвєєва та від себе особисто шановну ювілярку привітали з 90-річчям секретар Дніпрорудненської міської ради Ірина Ручка, заступник міського голови Наталія Лушнікова і голова Дніпрорудненської територіальної ради ветеранів Валентин Зборовський.

Гості від усієї душі побажали цій прекрасній жінці міцного здоров’я, щирої любові й турботи рідних, життєвих сил і оптимізму, творчого натхнення і успіхів на поетичній ниві, та вручили іменинниці пам’ятний подарунок.

Дата розміщення - 17.02.2021 18:18
Переглядів- 118