Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Порядок в місті наводять комунальники КП "Комфорт"

З початку березня працівниками КП «Комфорт» (директор Микола Деберина) активно проводяться роботи по наведенню чистоти та порядку у місті.

На проїжджій частині доріг та під бордюрами систематично вимітається, а потім вивозиться сміття, у тому числі й відсів, якого вдосталь залишилося після зимової ожеледиці. На сьогоднішній день вже вичищені від відсіву такі вулиці, як Центральна, Героїв праці, Набережна та проспект Ентузіастів. Центральна площа міста прибирається від сміття щоденно.

Не залишились без уваги комунальників і газони. У скверах Ювілейний і Південний, у парку по вулиці Героїв праці, на Шахтарській, 36 і на бульварі Східний ретельно були прибрані та вивезені торішнє листя, гілки з дерев і голки з ялин.

На цьому тижні навколо будинків та у дворах, насамперед там, де їздять і паркуються автомобілі, проводиться обрізка сухого гілля дерев (до 3 м) та чагарників. Ці роботи вже виконані на вулицях Шахтарська, 30, 32, 34, Центральна, 37, на проспекті Ентузіастів, 1, 3, 5 і почалися роботи у першому мікрорайоні – на Шахтарській, 14 та Ентузіастів, 4. На наступному тижні обрізку планується провести вище 3 м при залученні спецавтотранспорту - автовишки. Обрізане гілля збирається у купи та вивозиться з міста.

Як і раніше велику допомогу комунальникам надав ПрАТ ЗЗРК. Для виконання заходів по благоустрою була задіяна в експлуатацію спецтехніка залізорудного комбінату – КАМАЗ та навантажувач.

Прибиральники та озеленювачі «Комфорту» стежать за порядком всюди. Днями вкотре були відламані секції паркану разом зі стовпчиками на дитячому майданчику біля будинку по вулиці Центральна, 51 та вирвані дошки містка на дитячому майданчику біля пам'ятника Першій руді. Всі ці діяння вандалів працівниками підприємства було оперативно усунено.

В районі другого гаражного кооперативу комунальники виправили недоліки «Мезону», після робіт якого пішохідна доріжка залишилася без тротуарної плитки. Прогалини на доріжці були закриті старою плиткою, яку раніше демонтували біля ПК «Гірник».

 

 

 

Дата розміщення - 17.03.2021 18:17
Переглядів- 164