Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

"Молодіжна політика: сучасні виклики, досвід"

Представники учнівського самоврядування гімназії «Софія» та учасники рольової гри «Модель ООН», темою яркого у цьому році була "Молодіжна політика: сучасні виклики, досвід", здійснили екскурсію до Дніпрорудненської міської ради.

Дітей зустріли молоді депутати Микита Шарапов, Вікторія Маслова, Владислав Амірзянов та керуюча справами виконавчого комітету міської ради Наталія Торопова.

Під час зустрічі школярам розповіли про структуру апарату міської ради, його функції та особливості роботи. Висвітлили плани, ініціативи та нагальні проблеми. Вчили відрізняти об'єктивну інформацію від фейкової на прикладі соцмереж. Були щирими, чесними і відвертими.

До розмови з гімназистами долучилися міський голова Євгеній Матвеєв та секретар міської ради Ірина Ручка. Євген Сергійович розповів, як прийшов до прийняття рішення втретє подати свою кандидатуру на посаду міського голови і яка відповідальність разом з довірою виборців тепер лягла на його плечі. Поділився міський голова і найближчими планами та перспективами розвитку. Діти ставили питання, які їх хвилюють, а депутати і міський голова охоче відповідали на них. А ще закликали молодь до активної співпраці, генерації творчих ідей, які обіцяли неодмінно підтримати. Господарі відзначили, що подібні зустрічі планується провести і з іншими учнівськими та студентськими колективами і, що саме учні гімназії "Софія" розпочали цей "марафон".

Завершилася зустріч екскурсією, яку провела секретар ДМР Ірина Ручка, під час якої екскурсанти зазирнули до ЦНАПу, познайомилися із заступником міського голови Сергієм Малишем, поспілкувалися з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту ДМР Наталією Сохань та зробили фото на згадку. Дякуємо працівникам апарату виконкому, секретарю міської ради, міському голові за запрошення і теплий прийом та віримо, що органи місцевого та шкільного самоврядування мають співпрацювати і доповнювати одне одного.

 

 

 

Дата розміщення - 18.03.2021 17:01
Переглядів- 131