Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Відбулося засідання чергової сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

25 березня в залі міської ради відбулося засідання сьомої сесії, на якій були присутні 21 депутат. 

До порядку денного чергової сьомої сесії було включено 51 питання.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

З метою безпеки навчання дітей в закладах освіти та усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки затверджена Програма забезпечення пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти і культури Дніпрорудненської територіальної громади на 2021-2022 роки.

З метою підвищення конкурентоспроможності безробітних, адаптації їх до сучасних умов ринку праці та соціальної, матеріальної, психологічної підтримки безробітних затверджена Програма організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на території Дніпрорудненської територіальної громади на 2021 рік.

З метою забезпечення ефективного використання майна, що є комунальною власністю територіальної громади, і сприяння подальшому функціонуванню підприємств в структурі житлово-комунального господарства міста на умовах самофінансування затверджена Програма фінансової підтримки комунальних підприємств на 2021 рік.

Прийняті деякі зміни до Програм. 

Велика частина питань порядку денного стосувалася майнових і земельних відносин. Всього було прийнято 47 рішень.

 

 

 

Дата розміщення - 25.03.2021 18:45
Переглядів- 168