Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

ПІДКОРЕНІ НОВІ СПОРТИВНІ ВИСОТИ

10 вересня 2021 року в місті Запоріжжя на базі спортивного комплексу «Мотор-Січ» проходив відкритий чемпіонат федерації з легкої атлетики Запорізької області серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006 років народження та молодше.

В змаганнях брали участь 170 спортсменів із Запорізьких шкіл - ОСДЮСШОР «Металург», ДЮСШ №10, ДЮСШ «Спартак», ДЮСШ «Локомотив», КЗ «Запорізький обласний спортивний ліцей», а також легкоатлети з Енергодару, Полог та Дніпрорудного.

Команда дніпрорудненців змагалася у складі учнів-спортсменів «Дитячо-юнацької спортивної школи «Гірник», в яку увійшли Антон П’ятак (2004 р.н.), Ксенія Мовчан (2007 р.н.), Вікторія Чивкіна (2013 р.н.) та Маргарита Студенцова (2012 р.н.).

Всі наші спортсмени повернулися додому з нагородами. У стрибках у довжину Антон посів І сходинку п’єдесталу (результат 5,54 метрів), в бігу на 100 метрів став другим з результатом 12,1 секунд. Не було рівних в бігу на 400 метрів і Ксенії, яка показала результат 1,09,9 секунд та зайняла І місце. Вікторія та Маргарита змагалися на дистанції 800 метрів уперше (результати 3,28,4 сек. та 3,28,5 сек.) та зайняли відповідно ІІ та ІІІ місця, виконавши норматив ІІІ юнацького розряду (тренери Анатолій Канюченко та Лілія Аполосова).

Також у цей день у м. Дніпрорудне проводилися змагання серед вихованців ДЮСШ, присвячені Дню фізичної культури та спорту, зі стрітболу у спортивному залі ПК «Гірник» (тренер Тамара Куліш) та парковому волейболу серед дівчат на базі «Дніпрорудненського індустріального коледжу» (тренер Лариса Багмет).

У змаганнях зі стрітболу

І місце посіла команда юнаків у складі Олексія Гукова, Іллі Лосєва та Олександра Богдана.

ІІ місце у команди Данила Лосєва, Єгора Нікіфорова та Андрія Коріня.

ІІІ місце зайняли Богдан Саєнко, Кирило Чушев та Кирило Кулік.

Всі гравці - переможці та призери змагань були нагороджені медалями.

У змаганнях із паркового волейболу

І місце посіла команда "Пельмені", куди увійшли Діана Светловська, Катерина Ракша, Полина Коробова, Ксюша Бікулова. Кращій гравець команди Катерина Ракша.

ІІ місце у команди "Креативчик", в якій змагалися Влада Бойченко, Юлія Бойченко, Рита Попова, Анна Бойко. Кращій гравець команди Рита Попова.

На ІІІ місці команда "Рачки", у складі якої грали Соня Лозова, Анна Гапонюк, Настя Хорольська, Аріана Варениця, Полина Башликова. Кращій гравець команди Поліна Башликова. Всі команди - переможці та призери змагань були нагороджені кубками, гравці медалями, а кращі гравці команд цінними призами.

Дякуємо голові профспілкового комітету ПрАТ ЗЗРК Миколі Пастушенку та інструктору зі спортивної роботи Володимиру Брику за підтримку наших юних волейболісток та надання цінних подарунків.

Тренерам та спортсменам бажаємо міцного здоров’я, добра і щастя, удачі та підкорення нових спортивних висот.

 

 

 

ЛІЛІЯ АПОЛОСОВА

Дата розміщення - 13.09.2021 10:39
Переглядів- 62