Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

З'їзд голів міст Запоріжської області в ЗОДА: підписання Меморандуму про взаєморозуміння

Вчора, 11 жовтня, в Запорізькій обласній державній адміністрації відбулась зустріч та підписання Меморандуму міських голів міст - Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Токмак, Василівка, Дніпрорудне, Вільнянськ з головою облдержадміністрації Олександром Старухом. Меморандум передбачає, що цього опалювального сезону будуть застосовуватися для населення тарифи на послуги з постачання теплової енергії, розмір яких не перевищуватиме тарифів на кінець минулого опалювального сезону 2020/2021 років.

Цього року, через постійне зростання ринкової вартості природнього газу з’явилась необхідність об’єднання зусиль органів влади усіх рівнів з метою врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

Тому, між Кабінетом Міністрів України, Офісом Президента України, НАК «Нафтогаз України», Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Палатою місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад було укладено Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії в опалювальному періоді 2021/2022 років.

За положеннями Меморандуму гарантується постачання природного газу теплогенеруючим підприємствам для виробництва тепла населенню за фіксованою ціною 7 420 грн/тис. м3. І забезпечення державною підтримкою бюджетів територіальних громад, зокрема, за рахунок субвенції на допомогу громадам, у яких індекс податкоспроможності менше або дорівнює 0,9. Це дозволить покрити 80% дефіциту коштів місцевих бюджетів на підтримку підприємств теплопостачання.

На оплату житлово-комунальних послуг малозабезпеченим верствам населення будуть надаватися житлові субсидії.

Запорізька обласна державна адміністрація зобов'язується надавати сприяння в отриманні бюджетних коштів на реалізацію заходів соціально-економічного розвитку громад - учасників цього Меморандуму.

За інформацією ЗОДА

 

 
Дата розміщення - 12.10.2021 10:40
Переглядів- 106