Новини

Днепрорудный праздновали День горняка и металлурга и День рождения города!

14-15 июля жители города Днепрорудный праздновали День горняка и металлурга и День рождения города!

14 июля на обновлённом стадионе «Горняк» состоялся грандиозный праздник в честь Дня работников горнодобывающей и металлургической промышленности, собравший не только работников ЧАО «ЗЖРК» и днепрорудненцев, но и жителей всех прилегающих населённых пунктов.

27.07.2017

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

18.07.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

19.07.2017

Відбулося засідання позачергової двадцять дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

12 липня в залі міської ради відбулося засідання позачергової двадцять дев’ятої сесії, на якій були присутні 17 депутатів.

Позачергова двадцять дев’ята сесія Дніпрорудненської міської ради скликана у зв’язку з закінченням терміну обговорення оприлюдненого проекту регуляторного акту та отримання листа Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про його погодження, згідно п.п. 12.3.4. «Податкового Кодексу України», а також із терміновою необхідністю вирішення питання перерозподілу коштів для оплати послуг з організації святкових заходів, відповідно до ч. 4 п. 20 ст. 42, ч. 7 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 8.3 ст. 8 Регламенту Дніпрорудненської міської ради.

12.07.2017

Конкурс з благоустрою та озеленення

В межах проведення підготовки до святкування Дня міста та Дня працівників металургійної і гірничодобувної промисловості виконавчим комітетом Дніпрорудненської міської ради було оголошено та проведено міський Конкурс з благоустрою та озеленення.

Конкурс проводився за двома номінаціями: «Найкращій благоустрій прибудинкової території приватної житлової забудови» та «Найкращій благоустрій території прилеглої до підприємства, установи, організації».

12.07.2017

С днём города!

ДОРОГИЕ ДНЕПРОРУДНЕНЦЫ!

От всей души поздравляю Вас с Днём рождения нашего города!

У каждого города, как у человека, - свой характер, своя судьба. Днепрорудное - город со своей богатой историей. Многое менялось в жизни города за время его существования. Но каждый прожитый день был неповторим и значим своими событиями, и один за другим, складываясь в года, эти дни становятся историей.

06.07.2017

Уважаемые работники горнодобывающей и металлургической промышленности!

Примите искренние поздравления с профессиональным праздником.

Вы, представители такой мужественной профессии, отличаетесь особым характером - крепким и надёжным как металл, а Ваше трудолюбие, мастерство, ответственность и преданность любимому делу заслуживают глубокого уважения. Пусть этот день принесёт только радостные минуты и тёплые поздравления!

06.07.2017

Відбулося засідання чергової двадцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

29 червня в залі міської ради відбулося засідання чергової двадцять восьмої сесії, на якій був присутній 21 депутат.

До порядку денного чергової двадцять восьмої сесії включено 36 питань.

На початку сесії були прийняті два питання «Про заміщення депутата Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання», а саме згідно Постанов № 38 від 07.06.2017, № 39 від 20.06.2017, Протоколів Дніпрорудненської міської виборчої комісії Василівського району Запорізької області № 31 від 07.06.2017, № 32 від 20.06.2017:

29.06.2017

Увага: в лісах розпочався пожежонебезпечний період! Шановні друзі!

Навесні, влітку всім нам дуже подобається відпочивати на природі і, особливо, в лісі або біля річки. Хочеться щоб куточок природи який ми обираємо для відпочинку, був мальовничим, незасміченим, взагалі незайманим.

Але слід знати, що в літку в лісах України розпочинається період, коли різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж, він і називається пожежонебезпечним. І триває цей період до жовтня місяця включно.

23.06.2017

Безпека на воді

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є:

- правильний вибір та обладнання місць купання;

- навчання дорослих і дітей плаванню;

- суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах;

- постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

23.06.2017

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

20 червня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

23.06.2017