Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Новини

На дороге "Васильевка - Днепрорудное" продолжается ремонт

В этом году на дороге запланировано восстановить два участка общей протяженностью 10,650 км. Общая площадь укладки асфальтобетонного полотна составит 80 245,5 м кв.

На сегодня подрядная организация ООО «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГИИ», которая выполняет ремонт, частично провела работы по планированию обочин. Завершено холодное фрезерование разрушенного асфальтобетонного покрытия.

дата розміщення: 15.09.2020 | переглядів: 128 детальніше »

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

15 вересня 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 

- Про готовність підприємств житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років;

- Про затвердження додаткового списку дітей на пільгове харчування в комунальних дошкільних навчальних закладах міста у ІІІ кварталі 2020 року;

дата розміщення: 15.09.2020 | переглядів: 148 детальніше »

Пам'яті Козлової Лідії Іванівни

15 вересня 2020 року відійшла у вічність людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, Почесний житель міста Дніпрорудне - Козлова Лідія Іванівна (18.11.1935 р.н.).

Учитель з великої літери, громадський діяч, голова міської територіальної ради ветеранів війни та праці. ЇЇ педагогічний стаж складає 47 років: 30 років Лідія Іванівна працювала у школах міста Дніпрорудне, із них 15 років - директор середньої школи №2 (теперішня школа «Світоч»). Поряд з педагогічною діяльністю активно приймала участь в житті міста та району - була обрана депутатом міської та районної ради декількох скликань, нагороджена Почесною відзнакою «За заслуги перед громадою Василівського району».

дата розміщення: 15.09.2020 | переглядів: 110 детальніше »

Увага!

ГРОМАДО! У нас трапляються кричущі випадки вандалізму, які несуть загрозу не лише жителям нашої громади, а й кільком сусіднім регіонам! Мисливці за металом демонтують несучі конструкції електроопор високовольтних ліній, скоюють крадіжки електричних дротів та трансформаторної оливи.

В наслідок такого вандалізму, залишитись без електроенергії можуть не лише мешканці нашої громади, але й цілі райони Запорізької області.

дата розміщення: 10.09.2020 | переглядів: 213 детальніше »

Шановні підприємці!

Дніпрорудненська міська рада щиро вітає вас з професійним святом – Днем підприємця!

Бажаємо вам успішного ведення своєї справи, матеріального благополуччя, налагодження нових міцних партнерських зав’язків, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні.

дата розміщення: 04.09.2020 | переглядів: 268 детальніше »

Улучшение водоснабжения Днепрорудного – первоочередная задача

Что имеем

В последние десятилетия основным вопросом комфорта жителей Днепрорудного стала аварийная ситуация с питьевой водой. Систематические порывы труб привели к тому, что в 2015-2016 гг. на магистральном водоводе города коммунальными службами было зафиксировано 17 порывов, в 2017 г. - 34 порыва, в 2018 – 74(!). К этому времени износ водовода составил порядка 90%. Неоднократные проблемные ситуации происходили в районе рынка, где старая, изношенная до предела, труба водовода проходила под дорожным покрытием. При полном аварийном порыве пришлось бы нарушить целостность асфальтового покрытия проезжей части дороги и надолго оставить город без воды.

дата розміщення: 02.09.2020 | переглядів: 338 детальніше »

Вдалий початок нового навчального 2020-2021 року

COVID-19 вніс в цьому році свої корективи в роботу загально-освітніх та дошкільних навчальних закладів. Але ж, традиційно 1 Вересня в освітніх закладах міста пройшло свято Першого дзвоника.

Особливим воно було не тільки для першокласників, але й для учнів – переможців Всеукраїнських, обласних конкурсів та фестивалів. З метою підтримки обдарованої та талановитої учнівської молоді, яка навчається в освітніх закладах в місті працює «Міська програма підтримки обдарованої та талановитої учнівської молоді», яка передбачає виплату стипендії міського голови за значні успіхи в навчанні та участь в соціально-економічному та культурному розвитку міста, підняття престижу міста на міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях та олімпіадах.

дата розміщення: 02.09.2020 | переглядів: 216 детальніше »

Капітальні роботи покрівель ЗТП-13Д/717 та ЗТП -13Д/715

Після звернення виконкому міської ради до Василівського МР РЕС щодо стабільної подачі електроенергії до багатоквартирних житлових будинків міста Дніпрорудне, робітниками Василівського МР РЕС ПАТ «Запоріжжяобленерго» проведені капітальні роботи покрівель ЗТП-13Д/717 та ЗТП -13Д/715 за адресами: вул. Центральна, 51 та вул. Шахтарська, 30 (відповідно).

Висловлюємо вдячність керівнику Василівського МР РЕС Ніні Сергіївні Зайцевій.

дата розміщення: 01.09.2020 | переглядів: 138 детальніше »

Шановні педагоги, дорогі учні, батьки !

Щиро вітаю всіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань – єдиним  святом, яке  є одночасно  особистим для кожного і загальним для всіх, хто вчить та навчається, адже саме з нього починається дорога в майбутнє, до нових звершень та самостійного життя.

дата розміщення: 31.08.2020 | переглядів: 139 детальніше »

Відбулося засідання чергової вісімдесят першої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

27 серпня в залі міської ради відбулося засідання чергової вісімдесят першої сесії.

В засіданні прийняли участь 17 депутатів, посадовці апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, директори комунальних підприємств міста та засоби масової інформації.

дата розміщення: 28.08.2020 | переглядів: 289 детальніше »