Новини

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. 

Саме це свято об’єднує територіальну громаду у бажанні творити добро, мир і злагоду в ім’я процвітання нашої держави. 

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал міста на вищий рівень. 

07.12.2018

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Сердечно поздоровляю вас зі святом! 6 грудня особливо хочеться привітати тих, хто виконує військовий обов’язок перед державою у лавах Української армії.

Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. Тому ми сильніше завдячуємо та поважаємо тих, хто носив і носить військову форму, хто охороняє спокій матерів і дітей, людей похилого віку. Вшановуємо пам’ять воїнів, які віддали найцінніше – своє життя – за кожну п’ядь української землі.

06.12.2018

Жінка - легенда нашого міста, відмічає свій 100-річний ювілей!

100 років - немислимо велика цифра в наші дні! А якщо це іще і ювілей жінці, у нашому Дніпрорудному - щось із серії фантастики! Так, сьогодні Євдокія Петрівна Лазуренко відмічає свій 100-річний ювілей!!! Жінка - легенда нашого міста, приклад мужності і сміливості, сили, розуму і доброти, відданості педагогічному покликанню.

30.11.2018

Відбулося засідання чергової сорок дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

29 листопада в залі міської ради відбулося засідання чергової сорок дев’ятої сесії. До порядку денного було включено 22 питання.

Так, як питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, більша частина їх була включена до пакетного голосування.

30.11.2018

День пам’яті жертв голодоморів

У зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу, в КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека» 23 листопада 2018 року пройшов захід, присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів «Україна пам’ятає - світ визнає», в якому взяли участь учні та студенти освітніх закладів міста. Почесний гість заходу, Лазуренко Євдокія Петрівна, яка в 29 листопада відзначає свій 100 річний ювілей, поділилася своїми спогадами про трагічні події того часу.

24.11.2018

Чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому міської ради, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

21.11.2018

Чемпионат Мира по смешанным единоборствам

11-18 ноября 2018 в городе Манама (Королевство Бахрейн) прошел Чемпионат Мира по смешанным единоборствам. В чемпионате принимали участие команды из 52 стран. В общекомандном зачете места распределились таким образом - Россия, Бахрейн, Украина. Сборная команда Украины завоевала 6 золотых медалей, две серебряные и три бронзовые медали.

20.11.2018

Відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів

16 листопада 2018року, в залі засідань Дніпрорудненської міської ради відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації «Розроблення детального плану території площею 12,7350 га для розширення діючого полігону твердих побутових відходів із земель державної власності на території Скельківської сільської ради Василівського району».

17.11.2018

«Хочешь драться – дерись на ринге»

С таким девизом 10 ноября в кинотеатре «Современник» впервые в нашем городе состоялась первая официальная матчевая встреча по боксу среди юношей на кубок городского головы Днепрорудного.

Организаторами турнира выступили Днепрорудненский городской совет, Запорожский железорудный комбинат, Днепрорудненская городская федерация бокса при поддержке Запорожской областной и городской федераций бокса.

14.11.2018

Соревнования по настольному теннису

9 ноября состоялись городские соревнования в зачет XVII спартакиады по настольному теннису. В соревнованиях участвовали все учебные заведения города.

В средней возрастной группе абсолютными победителями стали: Кликин Игорь (школа «Свиточ»), Еремин Владислав (школа «Свиточ»). Среди девочек Кожедуб Елена (школа I-II ступеней)

13.11.2018