Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Новини

Виплата одноразової грошової допомоги, підвищення та перерахунок пенсій

У квітні буде забезпечено виплату одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у сумі 1 тисяча гривень

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020

№ 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у квітні буде забезпечено виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 1 тисяча гривень у разі, якщо розмір пенсійної виплати, призначеної за будь-яким пенсійним Законом, не перевищує 5000 грн. станом на 1 квітня поточного року.

10.04.2020

Реєструйтесь та користуйтесь вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду – сучасним сервісом обслуговування громадян

Пенсійний фонд України активно впроваджує дистанційні форми обслуговування громадянам. Сьогодні вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду надає можливість всім бажаючим вирішувати різноманітні питання пенсійної тематики без відвідування органів Фонду, а безпосередньо у себе вдома та у зручний час, лише зареєструвавшись в особистому кабінеті користувача.

09.04.2020

Дезінфекція центральних вулиць міста

До відома мешканців міста Дніпрорудне! 

У рамках комплексної роботи, направленої на протидію поширенню коронавірусної інфекції, рятувальники 16 - ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області продовжать здійснювати протиепідемічні заходи на території міста Дніпрорудне, а саме: 

10 квітня 2020 року з 04.00 год. до 06.00 год. ранку буде проводитись дезінфекція центральних вулиць міста.

09.04.2020

Помощь медицинским учреждениям и нуждающимся. Комментарий Юлии Яцык.

Нашей редакции удалось пообщаться с народным депутатом Украины – Юлией Яцык и узнать, какие мероприятия проводятся её командой для того, чтобы наша страна и её граждане более мягко смогли пройти карантин и его последствия.

Юлия Григорьевна сообщила, что основная работа ведется по помощи Днепрорудненской городской больнице, потому что именно она была выбрана опорной для жителей Энергодара, Васильевского, Каменко-Днепровского, Велико-Белозерского и Михайловского районов.

07.04.2020

Как развивалась история с рынком земли

30 марта, депутаты Верховной Рады на внеочередном заседании проголосовали за законопроект №2178-10 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно оборота земель сельскохозяйственного назначения» или по-простому – рынок земли. Решение поддержали 259 нардепов, при этом солидную поддержку обеспечили фракции «ЕС» и «Голоса».

07.04.2020

Дезінфекція вулиць у місті Дніпрорудне

У рамках комплексної роботи, направленої на протидію поширенню коронавірусної інфекції, рятувальники з 07 квітня 2020 року з 04:00 до 06:00 години ранку будуть здійснювати дезінфекцію центральних вулиць міста та інших об’єктів з масовим перебуванням людей за допомогою пожежної техніки.

06.04.2020

Уряд затвердив посилення карантинних заходів для стримання поширення коронавірусної хвороби в України

Зміни ініційовані Міністром охорони здоров’я України Максимом Степановим. Постановою Уряду обмежується перебування громадян за межами дому, забороняється відвідування спортивних майданчиків та парків тощо.

Згідно новій редакції постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на всій території України до кінця карантину діятиме заборона:

04.04.2020

Позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

30 березня 2020 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. На засіданні були розглянуті наступні питання:

- Про коригування КП «Дніпрорудненські теплові мережі» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів

- Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.03.2020 №54 «Про погодження заходів та виконавця щодо освоєння благодійної допомоги територіальній громаді м.Дніпрорудне для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID -19»

- Про обсервацію (самоізоляцію) осіб, які мали контакт з хворим на гостру респіраторну хворобу COVID -19 та осіб, що відвідували країни/регіони із місцевою передачею вірусу в громаді

01.04.2020

Відбулося засідання чергової сімдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

26 березня в залі міської ради відбулося засідання чергової сімдесят четвертої сесії, на якій були присутні 16 депутатів. 

На початку засідання головний лікар міської лікарні Юрій Юрійович Абросімов надав інформацію щодо стану готовності Дніпрорудненської міської лікарні у випадку виявлення хворих на короновирус COVID-19.

26.03.2020

Проведення санітарно-профілактичних заходів

Інформація щодо проведення санітарно-профілактичних заходів в житлових будинках міста Дніпрорудне станом на 24 березня 2020 року

24.03.2020