Новини

Василівщина відзначила ювілейні дати району

27 жовтня Василівський район відзначив поважну 95-у річницю утворення району та 75-у річницю визволення території від нацистських окупантів. Представники Дніпрорудненської міської ради та ПрАТ «ЗЗРК» взяли участь у заходах разом з керівниками обласної влади, районної виконавчої влади, духовенства, колективами підприємств, установ та організацій району, студентською та учнівською молоддю, громадськістю.

29.10.2018

Кузница кадров горняков отметила 55-летие

25 октября Днепрорудненский индустриальный колледж в тёплом кругу многочисленных гостей отметил красивую дату – 55-летие со дня основания.

За эти годы был пройден большой и сложный путь. Заведение было создано как Днепрорудненский вечерний горный техникум в соответствии с постановлением ЦК КПУ и Совета министров УССР от 25 июня 1963 года № 758 «О мероприятиях по предоставлению неотложной помощи строительству Запорожского железорудного комбината Приднепровскому совнаркому», в котором территориальному совнаркому разрешалось в виде исключения организовать в Днепрорудном с нового 1963-1964 учебного года вечерний горный техникум.

29.10.2018

Відбулося засідання чергової сорок сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

25 жовтня в залі міської ради відбулося засідання чергової сорок сьомої сесії. До порядку денного було включено 42 питання.

Так, як питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, більша частина їх була включена до пакетного голосування.

В засіданні прийняли участь 19 депутатів, посадовці апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, директори комунальних підприємств міста та засобів масової інформації.

26.10.2018

Городской турнир по шашкам и шахматам

19 октября состоялся городской турнир по шашкам и шахматам в зачёт спартакиады. Турнир проходил в шахматном клубе «Гамбит» в двух возрастных группах. В средней возрастной группе взяли участие все городские школы.

25.10.2018

День відкритих дверей для молоді міста

Сьогодні, в рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії, Дніпрорудненська міська рада провела день відкритих дверей для молоді міста. Учні школи"Талант" ознайомилися із структурою Виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради, поспілкувалися із посадовими особами місцевого самоврядування. Учні школи "Світоч" були запрошені на спільне засідання депутатських комісій, де мали змогу ознайомитися із роботою спеціалістів міської ради та депутатів.

18.10.2018

Міський Конкурс з соціальної реклами на екологічну тематику!

З метою покращення екологічної ситуації міста, виявлення серед молоді групи лідерів, здатних нестандартно мислити і самостійно приймати рішення, Дніпрорудненська міська рада оголошує «Конкурс з соціальної реклами на екологічну тематику».

На конкурс приймаються роботи, у двох відповідних номінаціях:

Номінація 1 – Соціальна реклама щодо сортування сміття: «СОРТУЙ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!».

Номінація 2 – Соціальна реклама щодо поводження з безхазяйними відходами у місті: «НЕ СМІТИ! ТВОЄ МІСТО ТА ТВОЯ КРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!».

17.10.2018

«Энергодарская осень-2018»

С 2 по 4 октября в г. Энергодар проходил областной турнир по шахматам «Энергодарская осень-2018». Турнир, как никогда, был многочисленным. Но шахматный клуб Запорожской АЭС в своем просторном помещении вместил всех участников, а это 76 спортсменов, из Энергодара, Токмака, Днепрорудного и Михайловки. В разных категориях соревновались одновременно самые сильные шахматисты уровня КМС и начинающие еще неопытные – безразрядники. За три дня прошло четыре турнира.

17.10.2018

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

16 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому міської ради, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

17.10.2018

«Відважний вкраїнський воїне, нащадку славних козаків, будь мужній і будь достойний ти слави своїх батьків!»

З давніх-давен на свято Покрови Пресвятої Богородиці наші пращури вшановували воїнів-захисників, Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького і всього українського народу. Тому, саме 14 жовтня наша держава відзначає День захисника України.

15.10.2018

з Днем Захисника України та Днем козацтва

Шановні захисники незалежності і територіальної цілісності України! 

Дозвольте мені від імені виконкому Дніпрорудненської міської ради привітати вас з Днем Захисника України та Днем козацтва! 

Любов до Батьківщини, готовність до захисту, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів — запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі, гідна шана нашим славним козацьким традиціям! 

12.10.2018