Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Відбулося засідання чергової п’ятнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

25 листопада в залі міської ради відбулося засідання чергової п’ятнадцятої сесії, на якій були присутні 17 депутатів.  

З 5 по 9 листопада у м. Київ відбулися змагання Чемпіонату Європи зі змішаних бойових мистецтв GAMMA EUROPEAN MMA CHAMPIONSHIP – 2021, у яких взяли участь спортсмени із 14 країн світу.

Збірна України, у складі якої Запорізьку область представляли дніпрорудненці Роман СИРКІН (завоював «золото» та «срібло») та Андрій КОРОЛЬОВ (завоював «золото») зайняла перше загальнокомандне місце!

До початку сесії міський голова Євгеній Матвєєв та секретар ради Ірина Ручка від імені депутатського корпусу та мешканців громади привітали наших чемпіонів Романа СИРКІНА та Андрія КОРОЛЬОВА із срібно-золотою перемогою, нагородили Подякою міського голови та вручили відзнаку – пам’ятку про місто Дніпрорудне та цінні подарунки. Тренеру та засновнику громадської організації «Клуб змішаних бойових мистецтв «БУДОКАН» Миколі Бурлі були передані Подяка міського голови та відзнака – пам’ятка про місто Дніпрорудне.

 

До порядку денного чергової п’ятнадцятої сесії включено 35 питань.

До відома депутатів була представлена:

- Інформація майора поліції заступника начальника відділення поліції № 2 Василівського відділу ГУНП у Запорізькій області Дмитра Куцака про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення.

На затвердження був представлений план діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2022 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів, а саме:

1. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Дніпрорудненської міської територіальної громади.

2. Про затвердження Правил благоустрою на території Дніпрорудненської міської територіальної громади.

3.Про затвердження порядку встановлення земельного сервітуту та визначення розміру плати за нього на території Дніпрорудненської міської територіальної громади.

4.Про затвердження Правил торгівлі на ринках Дніпрорудненської міської територіальної громади.

5. Про затвердження ставок орендної плати на земельні ділянки на території Дніпрорудненської міської територіальної громади.

Внесені зміни до деяких міських Програм.

Велика частина питань порядку денного стосувалася майнових і земельних відносин. Всього було прийнято 29 рішень.

 
Дата розміщення - 26.11.2021 12:28
Переглядів- 198