Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

АКЦІЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ «ЗАПАЛИ СВІЧКУ» БІЛЯ ПК «ГІРНИК»

27 листопада у Дніпрорудному біля Палацу культури «Гірник» було проведено акцію «Запали свічку» на знак пам’яті жертв Голодоморів. Поряд з облаштованим меморіалом зібралися небайдужі жителі громади, аби вшанувати пам’ять народу Украни, який загинув від геноциду у 1933-1934 та 1946-1947 роках.

Організаторами акції виступили представниця інформаційного сектору громади Ксенія Шалоіменко та завідувач бібліотеки КЗ "Дніпрорудненський ПК "Гірник" Альона Радецька. В заході взяли участь міський голова Євгеній Матвєєв, секретар ради Ірина Ручка, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету Олена Левченко, член виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради Іван Борисенко, представники депутатського корпусу ради Сергій Тихонов, Микита Шарапов, Владислав Амірзянов, учні та вчителі освітніх закладів міста, жителі громади.
Учасники акції запалили свічки пам'яті та вшанували хвилиною мовчання пам’ять про мільйони замучених голодом українців.

 

 

«Наше Дніпрорудне не зіткнулося з тими жахливими подіями, але життя наших прабабусь та прадідусів, нажаль, охопив той несправедливий та болісний період. Сьогодні дуже важливо проводити такі акції пам’яті, бо не можна забувати про часи геноциду в нашій країні. Нагадування про такі події дає нам можливість замислитися над історією української нації, її важкою, але сильною долею та не допустити таких жахливих часів знову», - зазначив під час свого виступу міський голова Євгеній Матвєєв .

 

 

За даними Міжнародної асоціації дослідників Голодомору-геноциду в Україні, тільки у 1932-1933 роках від голоду померли 10,5 мільйона українців!

Дата розміщення - 28.11.2021 08:36
Переглядів- 302