Новини

ПОВІДОМЛЕННЯ! Податок на нерухоме майно

Згідно Податкового кодексу України фізичні особи, у власності яких перебувають об’єкти житлової/нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток (на квартири, незалежно від їх кількості більше 60 кв. метрів; на житловий будинок, незалежно від їх кількості більше 120 кв. метрів; різні типи об’єктів житлової нерухомості (в разі одночасного перебування у власності платника податку квартири та житлового будинку), більше 180 кв. метрів), мають сплачувати Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

16.08.2018

Специалисты Запорожской АЭС приняли участие во встрече с общественностью города Днепрорудное

14 августа 2018 года специалисты Запорожской АЭС приняли участие во встрече в формате общественных слушаний с общественностью города Днепрорудное для рассмотрения материалов по обоснованию безопасности продления срока эксплуатации энергоблока №4 ЗАЭС.

Сергей Малыш, первый заместитель городского головы города Днепрорудное, огласил собравшимся представителям общественности тему и цель встречи.

14.08.2018

Закінчився проектний термін (ЗО років) експлуатації енергоблока №4 Запорізької АЕС

Для проведення всього комплексу робіт з продовження терміну експлуатації 10 березня 2018 року енергоблок № 4 ЗАЕС було виведено в плановий середній ремонт. На блоці будуть виконані усі заплановані заходи з модернізації, реконструкції, заміни обладнання, яке виробило проектний ресурс, на сучасне, що відповідає усім вимогам безпечної експлуатації атомного енергоблока.

07.08.2018

Підписання декларацій з сімейними лікарями

З квітня 2018 року в Василівському районі розпочалася робота з підписання декларацій з сімейними лікарями. Обрати лікаря можна незалежно від місця проживання та реєстрації. Нагадуємо, пацієнти мають право на отримання безкоштовної медичної допомоги до кінця 2018 року. Не зволікайте, зробіть вибір лікаря та підпишіть з ним декларацію.

03.08.2018

Позачергове засідання виконкому міської ради

26 липня 2018 року відбулося позачергове засідання виконкому міської ради, на якому були розглянуті наступні питання:

- Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Реконструкція самопливного каналізаційного колектору очисних споруд м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»;

27.07.2018

Відбулося засідання чергової сорок третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

26 липня в залі міської ради відбулося засідання чергової сорок третьої сесії. До порядку денного було включено 28 питань.

Так, як питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, більша частина їх була включена до пакетного голосування.

27.07.2018

57-й День народження м.Дніпрорудне

13 липня дніпрорудненці святкували День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, а 14 липня – 57-й День народження м.Дніпрорудне. Традиційно ці свята проходять яскраво та незабутньо: з урочистостями, розважальними та спортивними заходами. Цей рік не став винятком.

19.07.2018

Уважаемые горняки! Дорогие днепрорудненцы!

Каждый год в середине июля Днепрорудный отмечает свой двойной праздник – День работников горно-металлургической отрасли и День города.

Невозможно переоценить роль Запорожского железорудного комбината в жизни Днепрорудного. Как градообразующее предприятие ЗЖРК из года в год оказывает все более значимую поддержку в решении важных для нашего города проблем.

12.07.2018

Міський Конкурс з благоустрою та озеленення

В межах проведення підготовки до святкування Дня міста та Дня працівників металургійної і гірничодобувної промисловості виконавчим комітетом Дніпрорудненської міської ради було оголошено та проведено міський Конкурс з благоустрою та озеленення.

Конкурс проводився за двома номінаціями: «Найкращий благоустрій прибудинкової території приватної житлової забудови» та «Найкращий благоустрій території прилеглої до підприємства, установи, організації».

12.07.2018

Відбулося засідання позачергової, сорок другої сесії

11 липня в малому залі КП «Кінотеатр «Сучасник»» відбулося засідання позачергової, сорок другої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 16 депутатів.

12.07.2018