Новини

Першість Запорізької області по класичним шахам серед юнаків та дівчат

З 11 по 16 квітня 2019 року у Бердянському шахово-шашечному клубі проходила Першість Запорізької області по класичним шахам серед юнаків та дівчат до 12 років та до 16 років. На турнір з’їхались юні дарування з Запоріжжя, Токмака, Дніпрорудного, Мелітополя і Бердянська. Загальна кількість учасників вразила організаторів – 61 спортсмен-шахіст. В результаті 1 місце серед юнаків до 16 років виборов Дмитро Христовий з Мелітополя, 2 місце посів Олександр Ряхін з Дніпрорудного.

11.05.2019

Конкурс з благоустрою та озеленення

У місті Дніпрорудне визначать кращий благоустрій та озеленення прибудинкових територій та територій прилеглих до підприємств, установ, організацій.

Дніпрорудненська міська рада розпочинає прийом заявок на участь у міському Конкурсі з благоустрою та озеленення. Конкурс проводиться серед мешканців багатоквартирних будинків комунальної власності, ОСББ, ЖБК, збудованих за кошти фізичних та юридичних осіб, підприємств, організацій, установ, які розташовані на території міста Дніпрорудне. Конкурс буде проводиться з 01 червня по 10 липня. Нагородження переможців Конкурсу проводитиметься під час публічних заходів у рамках святкування Дня міста.

08.05.2019

ІНФОРМАЦІЯ

про об’єкти будівництва на території міста Дніпрорудне за період 2019 року, які фінансуються з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища:

У квітні місяці 2019 року розпочато ремонтні роботи з реконструкції споруд для збирання, очищення та використання вод поверхневого стоку вулиць міста Дніпрорудне.

08.05.2019

Позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

07 травня 2019 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

08.05.2019

Дніпрорудненська міська рада доводить до відома мешканців міста наступну інформацію

3-4 травня 2019 року ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ» розмістив на дошках оголошень біля під’їздів багатоквартирних житлових будинків міста Дніпрорудне листівки, в яких повідомлялось, що Дніпрорудненська міська рада (балансоутримувач) не уклала Договори на експлуатацію складових газорозподільної системи (для багатоквартирних будинків), у зв’язку з чим ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ» планує припинити газопостачання.

07.05.2019

Відвідали ветеранів Другої світової війни

Швидкоплинний і безжалісний час...74 роки пройшло з тієї переможної весни 1945-го, яка назавжди залишила свій слід в світовій історії і серцях мільйонів людей. Події тієї страшної війни віддаляються від нас з кожним роком, але в пам'яті народній назавжди залишаться героїзм, мужність, відвага воїнів і працівників тилу, які не шкодували свого здоров’я і життя для нашого мирного майбутнього.

06.05.2019

Шановні дніпрорудненці!

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! 

Прийміть найщиріші вітання з Днем Великої Перемоги!

У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

03.05.2019

Шановні дніпрорудненці та гості міста!

Від щирого серця вітаю вас зі святом весні Міжнародним Днем солідарності трудящих!

У цей день ми вшановуємо представників усіх професій, складаючи гімн їх невтомній праці, що спрямована на побудову високорозвиненого   суспільства, яке ґрунтується на принципах соціальної справедливості та стабільності.

02.05.2019

Відбулося засідання чергової п’ятдесят п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

25 квітня в залі міської ради відбулося засідання чергової п’ятдесят п’ятої сесії, на якій були присутні 15 депутатів. 

До порядку денного чергової п’ятдесят п’ятої сесії було включено 32 питання.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

26.04.2019