Новини

Змагання з футболу в залік XVII міської спартакіади серед учбових закладів міста

3 та 4 жовтня відбулися змагання з футболу в залік XVII міської спартакіади серед учбових закладів міста. У перший день змагалися учні середньої вікової групи(7-9класи).

Місця розподілилися в наступному порядку:

I – КЗ Дніпрорудненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів «Світоч»

II – КЗ Дніпрорудненська гімназія «Софія» загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

III – КЗ Дніпрорудненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів «Талант»

10.10.2018

Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення. Профілактика профе-сійних захворювань

10 жовтня 2018 року в приміщенні Дніпрорудненської міської ради відбувся семінар-нарада для роботодавців на тему «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення. Профілактика профе-сійних захворювань»

У проведенні семінару брали участь: 

Коробов Юрій Миколайович міський голова

Бабенко Олександр Петрович начальник Головного управління Держ-праці у Запорізькій області

Ніконов Олександр Миколайович начальник управління з питань праці ГУ Держпраці у Запорізькій області

Марковська Світлана Павлівна начальник відділу з питань гігієни праці

10.10.2018

Звіт поточних ремонтів комунальних закладів міста та ремонт покрівлі пр. Ентузіастів буд. 9

У бібліотеці Палацу культури «Гірник» встановлено нові вікна. 

У вересні 2018 року не оминули увагою і будівлю Палацу культури «Гірник». В приміщенні бібліотеки палацу, де на даний час працює інформаційний центр, була проведена заміна старих вікон на нові, і тепер зали бібліотеки стали ще світліше і затишніше. 

08.10.2018

З Днем працівників освіти!

Сердечно вітаю Вас 3 професійним святом - Днем працівника освіти! 

Зичу Вам оптимізму, педагогічної мудрості, міцного здоров'я, щастя, радості і достатку, здійснення всіх задумів та глибокої людської шани.

05.10.2018

Відзначили Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління. В м.Дніпрорудне розпочалося воно відкриттям на Пам’ятнику першої руди меморіальної дошки Василю Тимофієвичу Воропаєву – легендарному директору ЗЗРК, який очолював його в період будівництва з 1963 по 1970 роки. Мітинг на честь такої події зібрав ветеранів, жителів Дніпрорудного, представників трудового колективу ПрАТ «ЗЗРК», керівників міста та району.

02.10.2018

Відбулося засідання чергової сорок п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

27 вересня в залі міської ради відбулося засідання чергової сорок п’ятої сесії. До порядку денного було включено 42 питання.

Так, як питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, більша частина їх була включена до пакетного голосування.

В засіданні прийняли участь 14 депутатів, посадовці апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, директори комунальних підприємств міста та засобів масової інформації.

28.09.2018

З Днем дошкілля!

Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, щоденна наполеглива й натхненна праця, що збагачує світ знаннями, милосердям та людяністю.

27.09.2018

КОММУНАЛЬНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ «КОМФОРТ»: ПЕРВЫЕ ШАГИ

В ноябре прошлого года по решению Днепрорудненского городского совета для ведения работ по благоустройству города было создано новое коммунальное предприятие «Комфорт», которое возглавил Иван Балахтарь. Деятельность предприятия находится под пристальным вниманием депутатского корпуса и вызывает немало вопросов у горожан. Часть из них мы адресовали молодому руководителю «Комфорта».

26.09.2018

Чергове засідання виконавчого комітету

18 вересня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому міської ради, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

20.09.2018

Перший дзвiнок покликав за парти...

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об"єднує багато поколінь. Знову, у перші вересневі дні, вулиці міста розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок, різнобарвних кольорів повітряних кульок та квітів. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість - переплелися разом.

04.09.2018