Новини

Відбулося засідання позачергової двадцять третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

Відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 8.3 ст. 8 Регламенту Дніпрорудненської міської ради, у зв’язку із терміновою необхідністю вирішення питаннящодо попередження виникнення надзвичайної ситуації на самопливному колекторі очисних споруд м. Дніпрорудне, була скликана позачергова двадцять третя сесія Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання, яка відбулася 15 березня 2017 року о 13:30 год. в залі засідань міської ради, на якій були присутні 15 депутатів.

16.03.2017

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдо інспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладання трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами, псевдо інспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомили регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

16.03.2017

УВАГА !!!! ПЕРВОЦВІТИ!!!!

Шановні жителі міста Дніпрорудне, Дніпрорудненська міська рада, Національний природний парк«Великий Луг» і молодіжна громадська організація Клуб «Білі Ворони» закликає Вас взяти участь в нашій акції!

Весна вже відчувається в усьому: і в ніжних пересвистах пернатих солістів, і в лагідному дотику сонячних промінців, і в особливому, тільки весні притаманному, запаху. Первоцвіти використовують цю невблаганно коротку мить, поспішають, намагаються швидше викинути листочки і розкрити квіти. Тільки б встигнути швидше розцвісти, увібрати сонечка побільше. Їм не страшний ні раптовий сніг, ні злі морози - до примх погоди первоцвіти прекрасно пристосовувались. Але їм загрожує інший, страшніший ворог , від якого ніщо не врятує - це ми з вами.

13.03.2017

Позачергове засідання виконкому Дніпрорудненської міської ради

7 березня 2017 року відбулося позачергове засідання виконкому  Дніпрорудненської міської ради. Необхідність скликання позачергового засідання виконкому обумовила аварійна ситуація, що виникла на каналізаційному колекторі. З метою попередження  надзвичайної ситуації в місті , виконком міської ради прийняв рішення з організації та проведення  невідкладних робіт:

13.03.2017

Удивительно и прекрасно это совпадение - Международный женский День и весна!

И все справедливо, ведь весной женщины преисполнены надежд, и красота их освещена лучами мартовского солнца.

У певцов всех времен и народов самые заветные слова: о родной земле и о любви к Женщине.

Природа наделила женщин несравненной красотой и неиссякаемой энергией, душевной нежностью и беззаветной преданностью, жизненной мудростью и удивительным терпением. 

6 марта в 18-30 во Дворце культуры «Горняк» состоялось праздничное мероприятие «Две звезды», посвященное Международному женскому Дню 8 Марта.

09.03.2017

Дорогі, милі, єдині, кохані, рідні, незрівнянні, надійні і найкращі жінки міста Дніпрорудне!

Прийміть від усіх чоловічих сердець найщиріші вітання зі святом Весни!

Для нас, чоловіків, весна по-справжньому настає лише тоді, коли ви усміхаєтесь від ніжності і кохання.

Це ви даєте нам життя і додаєте до нього наснаги.

Це ви надихаєте нас на звершення і перемоги. І тільки ви даруєте нам віру, надію і любов.

07.03.2017

Юніорський чемпіонат світу з ММА

З 22 по 24 лютого пройшов перший в історії юніорський чемпіонат світу з ММА (16-17 років).

Українські бійці змішаного стилю завоювали 9 нагород.

Роман Сиркін з Дніпрорудного завоював срібло у ваговій категорії до 52кг.

03.03.2017

ШИРОКА МАСЛЯНА

Вже 2 рік поспіль жителі м.Дніпрорудне широко та весело святкують Масляну. Цього року це було справжнє народне гуляння, яке проходило 25 лютого на міській площі.

За традицією свято відкрив міський голова Юрій Миколайович Коробов, побажавши жителям міста миру, достатку та добробуту.

27.02.2017

Чергове засідання виконкому Дніпрорудненської міської ради

21 лютого відбулося чергове засідання виконкому Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому, голови постійних депутатських комісій, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

24.02.2017

Відбулося засідання чергової двадцять другої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

23 лютого в залі міської ради відбулося засідання чергової двадцять другої сесії, на якій були присутні 19 депутатів. 

До порядку денного чергової двадцять другої сесії включено 24 питання.

На початку сесії в.о. начальника Дніпрорудненського відділення поліції Василівського відділу ГУНП у Запорізькій області Щербина Є.А. надав інформацію про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської міської ради.

23.02.2017