Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Новини

Турнір з дзюдо на кубок міського голови-2020

Дитяче аматорське дзюдо в нашому місті має умови для розвитку. Підтвердженням цьому є відкрита обласна першість на кубок Дніпрорудненського міського голови, що цього року відбулася 7 березня. Турнір зібрав представників 4 областей України – Запорізької, Донецької, Дніпропетровської та Херсонської, – команди з Запоріжжя, Малої Білозерки, Орлянки, Мелітополя, Вольнянська, Оріхова, Павлограда, Синельникова, Бердянська, Терновки, Бельмака, Маріуполя, Новомосковська, Генічеська, Дніпрорудного.

10.03.2020

Для вас – чарівні!

5 березня в ПК «Гірник» відбулася концертна програма, присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Чарівних жінок вітали чоловіки та творчі колективи міста: С.Малиш, К.Ардальянов, Д.Абросімов, О.Шкурко, О.Безпалько та В.Лисенко, група «НеПредел», танцювальні колективи «Пілігрім» та «ЛізаГрація», вихованці КДНЗ№2 «Оленка», студенти Дніпрорудненського індустріального коледжу. Ефектне дефіле продемонстрували красуні із модельного агентства «Top Models Studio» м.Дніпрорудне. Концертна програма була різноманітна та надзвичайно насичена!

10.03.2020

ВІТАЄМО!!!

Дніпрорудненська громада щиро вітає переможниць обласного конкурсу «Господиня свого краю 2020» Здор Олену Василівну - директора комунального закладу «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант» у номінації «Освітянка року» та Аполосову Лілію Вікторівну - заступника директора з навчально-тренувальної роботи комунального закладу «Василівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Таврія» у номінації «Жінка – спортсменка»!

10.03.2020

«Жінки, як голос України»

Кожній і кожному з нас важливо, щоб навколо були люди, які надихають. Тоді відчуваєш неймовірне піднесення, приплив сил і бажання творити. Саме такі жінки м.Дніпрорудне були запрошені напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня в творчу вітальню ПК «Гірник» на захід «Жінки, як голос України».

07.03.2020

Прекрасні жінки!

Щиро вітаю вас зі святом, що відкриває календар нової весни! Цей традиційний жіночий день, до якого ми, чоловіки, ставимося із особливим почуттям, розкриває вашу ніжність і красу, чарівність і неповторність.

05.03.2020

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

02 березня 2020 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. На засіданні було розглянуто наступне питання: 

- Про коригування КП «Дніпрорудненські теплові мережі» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів.

03.03.2020

Зиму проводжали - весну зустрічали!

В чудовий останній день зими на оновленій площі біля ПК "Гірник" було весело та гамірно! Гості та жителі міста святкували Масляну, яка вкотре проходить за ініціативи міського голови Ю.М.Коробова, фінансової підтримки Дніпрорудненської міської ради, активної участі освітніх закладів міста, молодіжної та профспілкової організацій ПрАТ "ЗЗРК", підприємців та сусідів із с.Златопіль.

01.03.2020

Відбулося засідання чергової сімдесят третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

27 лютого в залі міської ради відбулося засідання чергової сімдесят третьої сесії, на якій були присутні 14 депутатів. 

До порядку денного чергової сімдесят третьої сесії було включено 36 питань.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

28.02.2020

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Директорат медичних послуг на виконання доручення Прем'єр-міністра України від 01.02.2020 № 3850/1/1-20 до листа Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування від 29.01.2020 № 04-18/10-102(22155) розглянуло звернення депутатів Запорізької обласної ради, Середино-Будської районної ради, Ямпільської районної ради та Великописарівської районної ради Сумської області, Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області щодо проблемних питань реформування вторинного рівня надання медичної допомоги і в межах компетенції повідомляє.

27.02.2020

Чемпионат Украины по тяжелой атлетике

Чемпионат Украины по тяжелой атлетике

С 03 по 08 февраля 2020 года в г. Коломыя проходил Чемпионат Украины по тяжелой атлетике среди юниоров до 20 лет. Выступая на Чемпионате Украины Днепрорудненский спортсмен, студент Запорожского Национального университета Александр Сергеев в весовой категории + 109 кг. с результатом в рывке 150 кг. толчке 175 кг. и сумме двоеборья 325 кг. завоевал бронзовую медаль и выполнил норматив Мастера спорта Украины.

25.02.2020