Новини

Зимоньку-Масляну проводжали

17 лютого на міській площі Дніпрорудного було весело та гамірно. Гості та жителі міста святкували Масляну, яка вкотре проходить за ініціативи міського голови Ю.М.Коробова, фінансової підтримки Дніпрорудненської міської ради і депутатського корпусу.

19.02.2018

ТЯЖЕЛАЯ АТЛЕТИКА. ЧЕМПИОНАТ УКРАИНЫ

С 05.02. по 09.02. 2018 в Харькове в СК «Локомотив» стартовал соревновательный год в украинской тяжелой атлетике. Первым стартом национального календаря стал Чемпионат Украины среди учащихся ДЮСШ, СДЮШОР, специализированных учебных заведений спортивного профиля по тяжелой атлетике (2000 года рождения и младше). Запорожскую область представляли две команды КУ «ОСДЮСШОР» имени двукратного Олимпийского Чемпиона Леонида Ивановича Жаботинского ЗОР и команда КУ «ЗСЗОШИСП» ЗОР. В командном зачете команда КУ «ОСДЮСШОР» заняла 3 место среди команд КУ «ОСДЮСШОР». Команда КУ «ЗСЗОШИСП» заняла 7 место среди команд спортивных училищ!

15.02.2018

Обережно - шахраї

Незважаючи на численні застереження поліції, які систематично оприлюднюються у засобах масової інформації, довірливі громадяни, у тому числі, мешканці Дніпрорудного, продовжують потрапляти у «пастки» до шахраїв та віддавати їм свої гроші. Лише протягом грудня 2017 року та двох тижнів 2018 року Дніпрорудненським відділенням поліції зареєстровано чотири таких факти.

29.01.2018

Відбулося засідання чергової тридцять шостої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

25 січня в залі міської ради відбулося засідання чергової тридцять шостої сесії, на якій були присутні 18 депутатів. 

До порядку денного чергової тридцять шостої сесії включено 30 питань.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

26.01.2018

Дорогие труженики и ветераны ЧАО ЗЖРК!

Примите искренние поздравления с одним из главных праздников комбината – годовщиной со дня ввода в эксплуатацию градообразующего предприятия!

Ваш доблестный труд – это ежедневный вклад в стабильную работу и развитие железорудного комбината и города горняков.

Сегодня, когда страна переживает непростые времена, именно ЗЖРК стал для Днепрорудного надежным партнером в решении актуальных проблем.

26.01.2018

Святкування Дня Соборності України в ДНЗ №7 "Теремок"

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.

26.01.2018

«В серцях людських не вмерли Крути»

24 січня у Дніпрорудненській міській бібліотеці відбулась виховна година «В серцях людських не вмерли Крути», присвячена 100-річчю битви під Крутами, на яку були запрошені студенти індустріального технікуму.

В бібліотеці оформлена книжково – ілюстрована виставка – пам’ять « Крути: волі народної дзвін».

26.01.2018

«Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг»

Україна – рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими й талановитими людьми. Ми пишаємося, що ми - українці, а наша Вітчизна - Україна, земля - дорога та мила серцю кожного з нас.  Славні вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України.

23.01.2018

Крещение Господне

19.01 православные верующие отметили один из 12 важнейших праздников - Крещение Господне. По традиции, обряд погружения в крещенскую воду совершили и жители Днепрорудного. В полдень в порту прошло торжественное водоосвещение, которое провел настоятель Днепрорудненского Свято-Успенского храма Сергей Кляхин. Все желающие окунулись в водах Каховского водохранилища.

23.01.2018

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

16 січня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому міської ради, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

17.01.2018