Новини

Шановні захисники незалежності і територіальної цілісності України!

Дозвольте мені від імені виконкому Дніпрорудненської міської ради привітати вас з Днем Захисника України! В цей день, ми вшановуємо всіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать або служили справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Вчинені вами подвиги - це зразок реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

14.10.2017

Позачергове чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

05 жовтня 2017 року відбулося позачергове чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому міської ради, запрошені керівники підприємств, установ і організацій.

06.10.2017

Свято до Дня людей похилого віку

Людська осінь, як і природа, буває різною. В одних вона палахкотить розмаїттям барв, у інших – тихим бабиним літом, у третіх – суцільним присмерком, а то й нудьгою, яка пливе у прірву безнадії…

Але, перш ніж настане осінь, перш ніж посивіє коса і зовсім іншими стануть очі, бо колір з них кудись утік, у кожного ще буває весна і літо життя. Дніпрорудненська міська рада прикладає зусилля, щоб обидві пори року в душах її ветеранів залишалися якнайдовше.

03.10.2017

Чемпионат Запорожской области по классическим шахматам среди юношей и девушек

С 21 по 26 сентября 2017 г. в Бердянском шахматно-шашечном клубе проходил Чемпионат Запорожской области по классическим шахматам среди юношей и девушек до 12 и до 16 лет. В нем приняли участие 62 спортсмена из Запорожья, Мелитополя, Энергодара, Токмака, Днепрорудного и Бердянска. Наш регион представляли вице-чемпион области до 12 и 14 лет Александр Ряхин (школа «Свиточ» и Аня Кушниренко ( гимназия «София»). В упорной борьбе среди девочек до 12 лет Аня выиграла «серебро». У двенадцатилетнего Саши четвёртое место среди юношей до 16 лет.

02.10.2017

З Днем людей похилого віку!

З Днем людей похилого віку! Ці слова приховують в собі глибоку повагу. Адже літній - значить мудрий, знаючий життя і багато вміє. Я хочу привітати Вас з цим днем, і побажати найголовнішого - здоров'я, радості від улюблених занять, бадьорості. Нехай ніколи вас не відвідує зневіра, тому що поруч завжди будуть люди, яким Ви не байдужі. Ви ж знаєте, що вік вимірюється не роками, а станом душі.

01.10.2017

Привітання міського голови із Днем бібліотекаря

Традиційно 30 вересня відзначають своє професійне свято бібліотекарі.

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу.

30.09.2017

Привітання до Дня працівників освіти

Шановні працівники освіти!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

30.09.2017

Відбулося засідання чергової тридцять другої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

28 вересня в залі міської ради відбулося засідання чергової тридцять другої сесії, на якій був присутній 21 депутат.

До порядку денного чергової тридцятої сесії включено 41 питання.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

29.09.2017

Участь у турнірі з волейболу в м.Токмак

16 вересня 2017 року в м.Токмак пройшов турнір з волейболу серед команд чоловіків, присвячений пам’яті Ващішина Олександра, прекрасного волейболіста, який загинув в автокатастрофі 24 роки тому. Всі ці роки ветерани волейболу м.Дніпрорудне приймають участь в даному турнірі.

29.09.2017

Відкриття спортмайданчика

22 вересня відбулось відкриття нового комплексу спортивних тренажерів на стадіоні КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» ЗОШ – І-ІІІ ступенів № 1». Цей прекрасний подарунок з нагоди 55-річниці закладу зробив учням випускник школи 1991року, золотий медаліст, народний депутат України Жеваго Костянтин.

22.09.2017