Новини

Контроль за бездомными животными: миф или ближайшее будущее?

Всем из нас известна поговорка, что собака – друг человека. И это действительно так – она не придаст, она любит нас бескорыстно и самоотверженно. Но, увы, бывают случаи, когда собака из друга превращается в настоящего опасного врага. Особенно это касается уличных животных, которые, защищая свою территорию, вполне готовы атаковать человека, даже без всяких на то причин.

03.04.2017

Відбулося засідання чергової двадцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

30 березня в залі міської ради відбулося засідання чергової двадцять четвертої сесії, на якій були присутні 24 депутата. До порядку денного чергової двадцять четвертої сесії включено 29 питань. З першого питання порядку денного керівники комунальних підприємств доповіли інформацію про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста за 2016 рік.

Також були затверджені фінансові плани КП «Дніпрорудненський міський ринок», КП «Дніпрорудненський міський ринок», ДКП «Кінотеатр «Сучасник» на 2017 рік.

03.04.2017

Засідання «круглого столу» з представниками ветеранських організацій міста і підприємцями малого та середнього бізнесу

29 березня відбулося засідання «круглого столу» Дніпрорудненської міської ради з представниками ветеранських організацій міста і підприємцями малого та середнього бізнесу.

30.03.2017

Чергове засідання виконкому Дніпрорудненської міської ради

21 березня відбулося чергове засідання виконкому Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому, голови постійних депутатських комісій, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

27.03.2017

Мер Днепрорудного сделал заявление

Учитывая продолжающиеся судебные тяжбы, инициированные прокуратурой Запорожской области, я как городской голова и непосредственный участник этих событий, хочу донести жителям города свое видение происходящего.

15 марта этого года в Киеве состоялось заседание Высшего специализированого суда по рассмотрениюгражданских и уголовных дел  по рассмотрению кассационной жалобы Днепрорудненского городского совета в отношении решения Аппеляционного суда Запорожской области, касающегося восстановления на рабочем месте бывшего директора Днепрорудненского городского рынка Савенко Анатолия.

24.03.2017

Година Землі 2017

Можна багато розмірковувати про екологію та екологічні проблеми, шукати «винуватців» і дискутувати на тему, що стан навколишньої природи можливо був би зовсім іншим, якщо б ...

Все це можна робити і багато хто робить. У цьому немає нічого поганого, навіть навпаки: якщо ці міркування не будуть голослівними, то цілком природно, рано чи пізно це призведе безпосередньо до практичних кроків, адже ніхто не стане заперечувати, що діяльність людини на землі має ті чи інші наслідки.

24.03.2017

Зберігаємо довкілля, охороняємо природу та не турбуємо диких тварин у період їхнього розмноження!

Виконавчий комітет Дніпрорудненської міської ради інформує, що відповідно до вимог Закону України від 9.04.2015 № 332 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу”,у період масового розмноження диких тварин, з 01 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою(пальба, проведеннявибуховихробіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використаннямоторнихмаломірних суден, проведенняралі та іншихзмагань на транспортнихзасобах)".

24.03.2017

Нові досягнення Дніпрорудненського професійного ліцею

Державний навчальний заклад «Дніпрорудненський професійний ліцей» брав участь у Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017», яка проходила у Київському Палаці дітей та юнацтва з 16 по 18 березня. У виставці взяли участь понад 800 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукових установ, методичних центрів, органів управління освітою, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, видавництв, підприємств і бізнес-структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 регіонів України, а також учасники з Естонії, Литви, Польщі, США, Молдови, Узбекистану. Наш ліцей презентував громадськості, педагогам, науковцям, фахівцям широкий спектр досягнень, творчі здобутки педагогічного колективу, досвід експериментальної та інноваційної роботи.

23.03.2017

Шануємо ветеранів!

17 березня КЗ ДСШ «Талант», начолі з директором школи О.В.Здор, гостинно зустрічали самих шанованих громадян м.Дніпрорудне – ветеранів. Педагогічним та учнівським колективом було проведено урочистий захід з нагоди 30-річчя утворення організації ветеранів України. Відкриваючи свято, до сивочолих жителів з вітальним словом звернувся міський голова Ю.М.Коробов, який наголосив на тому, що ветерани – активні учасники суспільно-політичного життя міста, їх нелегкі будні – приклад для наслідування молоді, якій будувати майбутнє.

21.03.2017

Открытый ЧЕМПИОНАТ г. Запорожья по тяжелой атлетике

11 марта 2017 года в г. Запорожье в спортивном комплексе олимпийского резерва «Спартак» имени двукратного Олимпийского чемпиона Л.И. Жаботинского состоялся Открытый Чемпионат города Запорожья по тяжелой атлетике. Эти соревнования были отборочные для формирования команды Запорожской области на Чемпионат Украины среди юношей до13 и 15 лет.

20.03.2017