Новини

ЦИРК – ЦЕ СВЯТО!

Напевно, у кожного з дитинства, залишилися теплі і добрі спогади про цирк. Яскраво, здорово, захоплююче. Клоуни, звіри, повітряні гімнасти, акробати, жонглери …

Для кожного з нас цирк - це не пусте слово. Почувши його, всі ми відразу ж починаємо уявляти собі літаючих під куполом гімнастів, майстерно крокуючих по волосіні еквілібристів, і звичайно ж, бешкетних клоунів, дресированих тигрів, собак, голубів і навіть слонів.

03.05.2018

Работы по реконструкции стадиона «Горняк»

В 2017 году в рамках подписанного Меморандума между ЧАО ЗЖРК и Днепрорудненским городским советом были проведены работы по реконструкции стадиона «Горняк»: восстановлены трибуны, лоджия, установлены четыре флагштока и 1000 зрительских кресел, проложена новая линия электроснабжения, возобновлено освещение чаши стадиона, в раздевалке стадиона установлен бойлер, проложен водопровод и возобновлён полив газона. Осенью был организован завоз земли и удобрения для подсыпки газона.

Посильное участие в работах по обновлению стадиона принимают и неравнодушные днепрорудненцы - совершенно бесплатно предоставил семена газонной травы частный предприниматель Максим Симонов.

02.05.2018

Программа финансовой поддержки городского отделения полиции

В первом квартале 2018 года благодаря эффективной работе сотрудников Днепрорудненского городского отделения полиции, которое с ноября 2017 года возглавляет подполковник Андрей Довбня, на территории нашего города был задержан один наркоторговец, проведено больше десятка результативных обысков, в результате которых были изъяты боеприпасы, наркотические вещества. Если взять сухие цифры статистики, то мы увидим, что по сравнению с аналогичным периодом 2017 года уровень раскрываемости правонарушений увеличился более, чем в два раза.

02.05.2018

Відзначили Всеукраїнський День довкілля

Весна є порою оновлення всього навколо, адже саме навесні ми очікуємо змін, причому в усіх сферах життя. Тож, хоча зима і залишилася вже позаду, але охайний і по-справжньому весняний вигляд міста так просто не дається: докладати зусиль треба до всього.

Дніпрорудненська міська рада на чолі з міським головою відзначили Всеукраїнський День довкілля прибиранням території вздовж центрального водогону від залізничної платформи № 42 до пам’ятника «Слава труду».

02.05.2018

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ, ГЕРОЇ ФРОНТУ І ТИЛУ!

Сердечно вітаю вас з Днем Перемоги – святом у якому, як барви на вічному полотні історії та людського буття, переплелися радість і скорбота, гордість і гіркота, біль і надія.

73 роки тому відгриміли останні постріли Великої Вітчизняної війни – війни, що залишила після себе сотні тисяч зруйнованих міст, мільйони покалічених доль, забрала величезну кількість людських життів. Це ви відвоювали незалежність і мир, відновили з розрухи країну.

02.05.2018

Відбулося засідання чергової тридцять дев’ятої сесії

26 квітня в залі міської ради відбулося засідання чергової тридцять дев’ятої сесії, на якій були присутні 15 депутатів. 

До порядку денного чергової тридцять дев’ятої сесії включено 55 питань.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

З метою впорядкування видатків міського бюджету та для забезпечення виконання робіт з утримання об’єктів міського благоустрою та створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян міста, поліпшення екологічного стану в місті, раціонального використання природних ресурсів, забезпечення своєчасного виконання всіх необхідних заходів з вирішення проблем знешкодження твердих побутових відходів у м. Дніпрорудне, з метою поліпшення екологічного стану в місті, зменшення негативного впливу на стан навколишнього природного середовища, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян міста, для поліпшення дорожнього стану та створення безпечних умов на території міста для учасників дорожнього руху, для поліпшення технічного стану систем централізованого водопостачання та водовідведення м. Дніпрорудне, створення умов для надійної і безперебійної роботи комунального підприємства, забезпечення населення міста питною водою нормативної якості, в межах науково обґрунтованих норм питного водопостачання та водовідведення, для забезпечення своєчасного виконання робіт по удосконаленню роботи ліфтів в житлових будинках міста та створення безпечних умов для мешканців, які користуються відповідними послугами, для своєчасного вжиття заходів по підтримці ліфтового господарства у належному технічному стані, внесені зміни до деяких міських Програм.

27.04.2018

Судебные тяжбы с бывшим директором городского рынка завершились

Наконец-то завершились двухлетние судебные тяжбы между бывшим директором «Днепрорудненского городского рынка» А.И. Савенко и Днепрорудненским городским советом, интересы которого в судах разных инстанций отстаивали специалисты исполкома во главе с городским головой Днепрорудного Ю.Н. Коробовым.

27.04.2018

Капитальный ремонт городской амбулатории

В начале 2018 года совместными усилиями Днепрорудненского городского и Васильевского районного советов наконец-то удалось сдвинуть с мертвой точки решение вопроса по ремонту городской амбулатории.

На первом этаже здания, где сегодня работает Центр первичной медицинской помощи, выполнен капитальный ремонт в коридоре, кабинетах приема здорового ребенка и кабинете вакцинации. Наряду с ремонтом помещений за бюджетные средства была частично закуплена и новая мебель.

24.04.2018

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

17 квітня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому міської ради, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

18.04.2018

«На крилах пісні»

Кружляй же завжди рідна пісне на орбіті

Звини й луна в різноголоссі нот.

Про рідний край і нашу пісню в світі

Не забувай, співучий мій народ!

Народні пісні для України – все: і поезія, й історія, і батьківський дім… Українська пісня – народний літопис, живий, яскравий, сповнений барв, істини, який розкриває все життя нашого народу. Вона геніальна поетична біографія українського народу.

18.04.2018