Новини

Соболезнование

Как правило - Господь забирает к себе лучших.

20 мая от нас ушёл замечательный человек – заботливый сын, отличный отец, лучший брат, любящий муж, надёжный друг, соратник, депутат Днепрорудненского городского совета седьмого созыва

22.05.2017

Благодарность от городского совета за спонсорскую помощь

Днепрорудненский городской совет, координационный совет ветеранов  выражает искреннюю благодарность всем, кто оказал благотворительную помощь в проведении «Солдатского привала»: ОАО «ПО «Молис» в лице директора Лебедя Н.С., ЧП Пащенко А.В., ЧП Буяновой Л.В., ЧП Скокову Н.Н., ЧП Дыхалову А.Д., ЧП Рунчевой Т.Я., ЧП Гольцовой С.К.

12.05.2017

Ми всі Перемогою сильні

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а ра-зом з нею і приходу травневих свят – Дня пам’яті та примирення і Дня Пере-моги, які ми відзначаємо, як данину пам’яті всім жертвам другої світової вій-ни. У довічному боргу наше покоління перед ветеранами війни, кому по-щастило пройти через чорнило битв і дожити до цього світлого дня. Жителі м.Дніпрорудне завжди з повагою ставляться до цих героїчних і шанованих людей. Цьогорічні заходи тому підтвердження.

10.05.2017

«І пісня йшла дорогами війни»

4 травня Дніпрорудненська міська бібліотека спільно з бібліотекою сімейного читання провела літературно-музичний вечір «І пісня йшла дорогами війни». На вечорі були присутні члени Громадської організації «Діти війни», ветерани праці, читачі.

В бібліотеці оформлена книжкова виставка «Безсмертя звитязі людській», фотографії воєнних років із сімейних альбомів, на столах – тексти пісень воєнних років.

10.05.2017

Шановні ветерани, жителі міста Дніпрорудне!

Сердечно вітаю вас з Днем доблесті і героїзму, 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Європі.

Цей день дістався дорогою ціною – навічно залишилися спочивати мільйони визволителів. Подвиг кожного з низ гідний слави у віках. Життя однієї людини – безцінне. Натомість Україна заплатила і продовжує платити за мир життями своїх кращих синів і дочок. Ми завжди мусимо пам’ятати про це. І повинні цінувати те життя, яке даровано нам Господом Богом.

08.05.2017

Самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, відходів завдає невиправної шкоди природі, руйнує біоценоз екосистеми

Відповідно до ст. 27 Закону України «Про рослинний світ», ст.ст. 15, 35-1 Закону України «Про відходи» з метою недопущення випалювання стерні, сухої рослинності та побутових відходів, посилено заходи щодо упередження та недопущення самовільного випалювання сухої рослинності або її залишків, побутових відходів, у тому числі в заплавах річок і на торфовищах.

08.05.2017

Дитинство опалене війною

З нагоди вшанування пам’яті всіх загиблих у ІІ Світовій війні 4 травня у КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» відбувся тематичний захід «Дитинство опалене війною». На зустрічі були присутні представники Дніпрорудненської територіальної ради ветеранів разом з головою Зборовським В., представники Дніпрорудненської первинної громадської організації «Діти війни», поети міста Дзвонок Л, Літвінцова Н., Ус І, Висоцький В. Тягар повоєнного лихоліття важкою ношею упав на їхні дитячі плечі. Їм довелося самотужки, без батьківської мудрої поради, сильної підтримки, долати всі труднощі життя, рано стати до роботи, щоб заробляти на власний шматок хліба.

08.05.2017

Формування партнерського соціуму в умовах Нової української школи

Як зробити так, щоб сімейне виховання знаходилося в гармонії з системою шкільного навчання й виховання і виховні результати школи не «стиралися» сім’єю, щоб не було педагогічного протистояння сім’ї і школи, від якого страждає, в першу чергу, учень і його розвиток?

03.05.2017

Відбулося засідання чергової двадцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

27 квітня в залі міської ради відбулося засідання чергової двадцять п’ятої сесії, на якій були присутні 17 депутатів. 

До порядку денного чергової двадцять п’ятої сесії включено 36 питань.

Першим питанням порядку денного було заслухано інформацію про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року.

По другому питанню керівники комунальних підприємств міста доповіли інформацію про підсумки роботи комунальних підприємств міста в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

28.04.2017

Шановні дніпрорудненці!

У цей чудовий день вітаю вас із Першотравнем – святом весни, праці й миру. 1 Травня об’єднує не тільки українців, а й людей по всій Землі. Людей, мрія яких – жити в мирному суспільстві і працювати задля свого добробуту та добробуту своєї країни. Бо саме чесна, сумлінна праця – основа нашого життя, джерело благополуччя сім'ї та суспільства, його морального і фізичного здоров'я.

28.04.2017