Новини

"ЧИСТЫЙ ВОЗДУХ" г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Документальное подтверждение о переработке опасных отходов завода СОМ.

 

15.11.2016

«Чудо-восьминіжки»

17 листопада  в усьому світі відзначається "День передчасно народженої дитини". З 2013 року в Данії стартував проект «Чудо-восьминіжки».В рамках цього проекту майстрині в`яжуть восьминіжок та безкоштовно передають їх в перинатальні центри. Лікарі схиляються до думки, що тримання щупалець восьминіжки, які дуже схожі на пуповину, допомагає малюку почуватися більш спокійно та захищено, подібно до того, як дитина почувалася в лоні матері. Із восьминіжками малюки менше виривають зонди та медичне обладнання, а для старших діток вони можуть бути корисними при комплексному лікуванні нервових розладів та для розвитку дрібної моторики рук.

14.11.2016

«У себе віримо, отже зможемо»

Останнім часом під таким неофіційним девізом працює Дніпрорудненська школа «Талант», аби кожного разу доводити своє гідне місце серед навчальних закладів міста. Ми можемо ділитися наявним методичним досвідом не тільки на методичних семінарах, конференціях інших фахових заходах, але й через засоби масової інформації, розповідаючи про свою школу громадськості нашого регіону. І підтвердженням цього стало відвідування нашого навчального закладу представниками медіа – програма ТРК «Запоріжжя» «Повір у себе» з головним редактором Ольгою Дроздовською.

11.11.2016

Посади дерево миру

В рамках проведення акції «Посади дерево миру», присвяченої Міжнародному дню попередження експлуатації навколишнього природного середовища під час війни та військових конфліктів, та щорічної акції «Зелений паросток майбутнього», метою якої було формування національної свідомості, виховання любові до рідної землі, її історії, відновлення і збереження історичної пам’яті, а також екологічне виховання студентської молоді, ініційованої НПП «Великий Луг», Дніпрорудненською міською радою та Дніпрорудненським професійним ліцеєм, 9 листопада був проведений захід з висадження паростків форзиції на території Дніпрорудненського професійного ліцею.

10.11.2016

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щороку 9 листопада, починаючи з 2014 року, на Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. З метою відзначити вагомий внесок працівників культури та аматорів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність в місті Василівка пройшла урочиста зустріч керівників району та представників міських рад.

10.11.2016

Чемпионат Украины 2016/17 по флорболу

28-29 октября в г. Запорожье на базе спорткомплекса «Мотор-Сич»состоялся первый тур чемпионата Украины среди юниоров U-12 по флорболу. В чемпионатепринялиучастиекоманды из Киева, Сум, Винницы, Мелитополя, Молочанска, всего 10 команд. Флорбольная команда «Sion» из Днепрорудного, тренирующаяся на базе школы «Талант» также приняла участие в этом турнире. Команда «Sion» успешно вышла в финал, не проиграв ни одной игры. В финале первого тура наша команда с небольшим разрывом (2:1) уступила команде «Вороны» изг.Сумы. Выход в финал обеспечил команде возможность принимать участие во втором туре чемпионата Украины 2016/17.

02.11.2016

Чествовали героический подвиг освободителей

28 октября в Днепрорудном отметили День освобождения Украины от немецко-фашистских захватчиков. 72 года назад в ходе Карпатской операции с территории современной Украины были изгнаны последние оккупанты. А годом ранее, в октябре 1943 года, был героически освобождён Васильевский район.

28.10.2016

Відбулося засідання чергової шістнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

27 жовтня в залі міської ради відбулося засідання чергової шістнадцятоїсесії, на якій були присутні 20 депутатів.

До порядку денного включено 51 питання. Першим порядку денного було розглянуто питання «Про заміщення депутата Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання», у зв'язку з призначенням на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органівСтароконь Богдана Юрійовича, дострокове припинені його повноваження, як депутата Дніпрорудненської міської ради від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційного блоку» у Василівському районі Запорізької області та визнані повноваження депутата Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання Іваніцької Тетяни Дьїрдіївни.

28.10.2016

Осінній благоустрій міста Дніпрорудне!

З метою поліпшення рівня благоустрою, санітарного та технічного стану об’єктів міської інфраструктури, забезпечення готовності міського господарства до експлуатації в осінньо-зимовий період комунальними службами міста проводяться заходи з благоустрою, поліпшення санітарно-технічного стану інфраструктури мікрорайонів. Зокрема, проводяться заходи з очищення зливоприймачів та оглядових колодязів.

28.10.2016

Акція підтримки солдат Української армії

Діти вірять у щасливе, гідне майбутнє власної держави, адже ми, українці, сильні духом і не дозволимо нікому знущатися над своєю Батьківщиною!!! Стривожені подіями, учні КЗ «Дніпорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1» вже не перший раз організовують акції підтримки солдат Української армії. Свої малюнки, солодощі та засоби гігієни вони передали бійцям з побажаннями скорішого повернення до своїх родин з перемогою.

28.10.2016