Новини

Громадські слухання 16.08.2017

16 серпня 2017 року в кінотеатрі «Сучасник» відбулася зустріч з фахівцями Запорізької АС у форматі громадських слухань з питань обговорення матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблоку № 3 ЗАЕС.

18.08.2017

Шановні дніпрорудненці!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Двадцять шість років тому здійснилася давня мрія українців – бути господарями на своїй землі. Безумовно, роки незалежності стали випробуванням для всіх нас – на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Проте не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України спроможний поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові, крові наших предків. Отож, будьмо впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане, і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму. У нас є всі підстави бути певними в своїх силах і з оптимізмом дивитися в майбутнє.

15.08.2017

Відбулося засідання чергової тридцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

27 липня в залі міської ради відбулося засідання чергової тридцятої сесії, на якій були присутні 20 депутатів.

До порядку денного чергової тридцятої сесії включено 34 питання.

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування.

27.07.2017

Днепрорудный праздновали День горняка и металлурга и День рождения города!

14-15 июля жители города Днепрорудный праздновали День горняка и металлурга и День рождения города!

14 июля на обновлённом стадионе «Горняк» состоялся грандиозный праздник в честь Дня работников горнодобывающей и металлургической промышленности, собравший не только работников ЧАО «ЗЖРК» и днепрорудненцев, но и жителей всех прилегающих населённых пунктов.

27.07.2017

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

18.07.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

19.07.2017

Відбулося засідання позачергової двадцять дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

12 липня в залі міської ради відбулося засідання позачергової двадцять дев’ятої сесії, на якій були присутні 17 депутатів.

Позачергова двадцять дев’ята сесія Дніпрорудненської міської ради скликана у зв’язку з закінченням терміну обговорення оприлюдненого проекту регуляторного акту та отримання листа Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про його погодження, згідно п.п. 12.3.4. «Податкового Кодексу України», а також із терміновою необхідністю вирішення питання перерозподілу коштів для оплати послуг з організації святкових заходів, відповідно до ч. 4 п. 20 ст. 42, ч. 7 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 8.3 ст. 8 Регламенту Дніпрорудненської міської ради.

12.07.2017

Конкурс з благоустрою та озеленення

В межах проведення підготовки до святкування Дня міста та Дня працівників металургійної і гірничодобувної промисловості виконавчим комітетом Дніпрорудненської міської ради було оголошено та проведено міський Конкурс з благоустрою та озеленення.

Конкурс проводився за двома номінаціями: «Найкращій благоустрій прибудинкової території приватної житлової забудови» та «Найкращій благоустрій території прилеглої до підприємства, установи, організації».

12.07.2017

С днём города!

ДОРОГИЕ ДНЕПРОРУДНЕНЦЫ!

От всей души поздравляю Вас с Днём рождения нашего города!

У каждого города, как у человека, - свой характер, своя судьба. Днепрорудное - город со своей богатой историей. Многое менялось в жизни города за время его существования. Но каждый прожитый день был неповторим и значим своими событиями, и один за другим, складываясь в года, эти дни становятся историей.

06.07.2017

Уважаемые работники горнодобывающей и металлургической промышленности!

Примите искренние поздравления с профессиональным праздником.

Вы, представители такой мужественной профессии, отличаетесь особым характером - крепким и надёжным как металл, а Ваше трудолюбие, мастерство, ответственность и преданность любимому делу заслуживают глубокого уважения. Пусть этот день принесёт только радостные минуты и тёплые поздравления!

06.07.2017

Відбулося засідання чергової двадцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

29 червня в залі міської ради відбулося засідання чергової двадцять восьмої сесії, на якій був присутній 21 депутат.

До порядку денного чергової двадцять восьмої сесії включено 36 питань.

На початку сесії були прийняті два питання «Про заміщення депутата Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання», а саме згідно Постанов № 38 від 07.06.2017, № 39 від 20.06.2017, Протоколів Дніпрорудненської міської виборчої комісії Василівського району Запорізької області № 31 від 07.06.2017, № 32 від 20.06.2017:

29.06.2017