Новини

Шановні педагоги, дорогі учні, студенти!

Щиро вітаю з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаю усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

31.08.2018

Продовжуються будівельні роботи по реконструкції магістрального водоводу у м. Дніпрорудне

Продовжуються роботи по реконструкції магістрального водоводу – вже замінено ділянку труби від перехрестя вул. Центральна – вул. Нижня до залізничної платформи 42 км. Вчора протягом дня проводилось переключення водопостачання зі старої гілки водоводу на нову. Перший етап прокладання водоводу виконано! Скоро вода освоїть нове русло і стане більш придатною для використання.

31.08.2018

Відбулося засідання чергової сорок четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

30 серпня в залі міської ради відбулося засідання чергової сорок четвертої сесії. До порядку денного було включено 43 питання.

Так, як питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, більша частина їх була включена до пакетного голосування.

В засіданні прийняли участь 18 депутатів, посадовці апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, директори комунальних підприємств міста та засобів масової інформації.

31.08.2018

Профессиональный ринг – в подарок днепрорудненским боксёрам и бойцам

28 августа днепрорудненские мастера боя получили шикарный подарок – новый профессиональный ринг, рассчитанный не только для занятий боксом, но и для проведения соревнований по смешанным единоборствам ММА. Площадка была приобретена по инициативе Днепрорудненского городского совета за средства, которые выделил Васильевский районный совет.

31.08.2018

З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

23 серпня наше місто відсвяткувало одразу два загальнонаціональних свята - День Державного Прапора України та День незалежності України.

27.08.2018

Урочистості з нагоди святкування Дня Прапора та Дня незалежності України

23 серпня 2018 року у дошкільному закладі №7 «Теремок» відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Прапора та Дня Незалежності України. На святкові заходи у сорочках-вишиванках прибули  працівники, батьки та вихованці КДНЗ.

27.08.2018

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів щодо проекту містобудівної документації

23 серпня 2018року о 13.00 год. в залі засідань Дніпрорудненської міської ради за адресою: пр. Ентузіастів, 11, м. Дніпрорудне відбулися Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення та обслуговування електричної станції з використанням енергії сонячного випромінення на території міста Дніпрорудне Василівського району, Запорізької області».

24.08.2018

Шановні дніпрорудненці!

Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України! 

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле вселяє мудрість, майбуття - виховує в нас відповідальність за прийняття рішень.

Нам судилося стати учасниками творення нової європейської держави. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій Україні, як житимуть наші діти, онуки й правнуки. 

22.08.2018

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

21 серпня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради. У засіданні прийняли участь члени виконкому міської ради, запрошені керівники підприємств, установ і організацій, громадяни міста.

22.08.2018

У місті Дніпрорудне розпочали реконструкцію магістрального водоводу.

Розпочато реконструкцію магістрального водоводу з самої аварійної ділянки, а саме від вул. Нижня до залізничного мосту. Саме на цій ділянці водоводу сталося найбільше аварій, це обумовлено незадовільним технічним станом і зношеністю системи питного водопостачання, - магістраль водоводу побудована та введена до експлуатації в 60-70 роках минулого століття, на ній не проводились суттєві капітальні ремонти, реконструкції, модернізація, або впровадження нових технологій тощо.

16.08.2018