Новини

Поставте скибку хліба на стакан і голови схиліть в скорботі вічній За тих, кого убив Афганістан, чиї він душі зранив і скалічив...

Відійшла в історію війна в Афганістані, та її відголоски й досі у думках, її рани не загоюються, а біль втрат не вщухає у наших серцях.

15 лютого 1989-го, після 10 кровопролитних років, війна, нарешті, закінчилася. Вона забрала десяту частину населення тодішньої Демократичної Республіки Афганістан та 15 тисяч радянських військових.

15.02.2013

День местного самоуправления!

По случаю Дня местного самоуправления, который отмечается 7 декабря, в зале заседаний городского совета чествовали тех, кто трудится на благо городской громады.

10.01.2013

Кому – подарки, а кому – розги

19 декабря православные христиане отмечают день Святого Николая, которого считают покровителем земледельцев, мореплавателей и защитником детей. По преданию, детям, которые были добрыми и послушными в течение года, Нколай приносит подарки, а шалунам – розги.

10.01.2013

ХVІІ – Рождественский фестиваль силовых видов спорта Запорожского Края и VІІ – областной турнир на приз двукратного Олимпийского чемпиона Л. И. Жаботинского

26-27 декабря 2012 года в г. Запорожье в спортивном комплексе олимпийского резерва «Спартак» состоялись областные соревнования по тяжелой атлетики по программе ХVІІ Рождественского Фестиваля силовых видов спорта Запорожского Края и VІІ областного турнира на приз двукратного Олимпийского чемпиона по тяжёлой атлетике Л. И. Жаботинского. Соревнования проходили без ограничения в возрасте (ветераны, взрослые, молодежь, юноши, младшие юноши).

02.01.2013

День місцевого самоврядування

З нагоди Дня місцевого самоврядування, який відзначається 7 грудня, у районі вшановували депутатів всіх рівнів, міських і сільських голів, працівників органів місцевого самоврядування. У ЦКД відбулися урочистості, керівники району Сергій Джуган і Сергій Грачов вручали відзнаки і вітали нагороджених.

11.12.2012

Хто куди, а ми — до РАЦСу!

Багато хто думає, що РАЦСи — це такі заклади, де збуваються мрії кожної дівчини, де вони виходять заміж за кохану людину, щоб мати надійну і міцну опору. Але не варто забувати, що ці відділи записів актів цивільного стану є органом виконавчої влади не лише в Україні, але й і в ряді інших держав. На них покладається додаткова обов'язкова функція факту реєстрації народження немовлят, встановлення батьківства, факти усиновлення або удочеріння, фіксувати випадки розірвання шлюбу, зміни вашого імені і, найнеприємніше, — смерті.

27.11.2012

А помнишь, как всё начиналось...

19 октября 2012 года прозвенел первый звонок в Днепрорудненской обще образовательной школе I-II ст., пригласив всех на юбилей школы. Да, нам ис¬полнилось 45 лет!

45 лет - это возраст или нет? Одно¬значно ответить не могу, но точно знаю, что это каждодневный труд людей, влюблённых в свою работу.

В этот день школа-юбилярша собрала выпускников, учителей, сотрудников в одну дружную семью, где каждое поколение, как будто сговорившись, свои воспоминания начинало одинаково: "А помнишь, как все начиналось..."

23.10.2012

Святкували ювілей школи

19 жовтня 2012 року КЗ «Дніпрорудненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» відзначила 45-у річницю з Дня народження.

На урочистому святі були присутні почесні гості: колишні директори школи, випускники різних років, вчителі – пенсіонери, вчителі, які працювали та працюють в школі сьогодні, представники навчальних закладів міста.

22.10.2012