Новини

Відбулася І районна Спартакіада органів місцевого самоврядування

28 квітня на базі КЗ “ФОК “Таврія” Василівської районної ради Запорізької області відбулася І районна Спартакіада серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Василівського району. В змаганнях взяли участь збірні команди Василівської та Дніпрорудненської міських рад Степногірської селищної ради, Балківської, Малобілозерської, Орлянської, Скельківської, Приморської, Підгірненської та Верхньокриничанської сільських рад.

02.05.2012

Чемпионат Украины по тяжелой атлетике среди ветеранов

19 – 20 апреля 2012 года в п.г.т. Иванков Киевской области прошел Чемпионат Украины по тяжелой атлетике среди ветеранов. На этих соревнованиях проняло участие 106 тяжелоатлетов из 15 областей Украины, г. Киева, АРМ Крым.

27.04.2012

Свято душі і віри!

У залі кінотеатру «Современник», що у Дніпрорудному, людно та гамірно. Місця займають сивочолі бабусі й дідусі. А привід зібратися у дружньому колі справді великий –Дніпрорудненській первинній організації дітей війни виповнюється 10 років. Квапляться і гості, а саме: голови районної ради та райдержадміністрації Сергій Джуган та Сергій Грачов, міський голова Євгеній Матвєєв та секретар міськради Ірина Ручка, голови сільради та ветеранської організації с. Балки Марія Радченко та Валентина Гончаренко (адже 350 дітей війни села входять саме до міської організації), представники обласної організації дітей війни Тетяна Машанова та Віктор Богданов, голова територіальної організації ветеранів Лідія Козлова, представник міського відділення пенсійного фонду Любов Чернишова та інші.

26.04.2012

Новые выставки в музее

19 апреля в музее состоялось торжественное открытие двух фотовыставок: "Мир женщин" Александра Клюянова и "Большой Кавказ" под крылом "Белых ворон".

26.04.2012

Юні талановиті красуні Василівського краю

В рамках Всеукраїнського конкурсу краса і талант Міні міс Україна пройшов в Запоріжжі 11 регіональний конкурс краса і талан - міні міс і містер Запоріжжя 2012. В конкурсі приймали участь 25 дівчаток та хлопчаків віком від 4 до 16 років із Запоріжжя, Дніпрорудного, Василівки, Мелітополя.

12.04.2012

Розвиток здатності соціалізації у молоді

За підсумками науково-дослідної та експериментальної роботи на базі комунального закладу Дніпрорудненська гімназія «Софія» Василівської районної ради Запорізької області 10-11 квітня 2012 року проходить Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Компетентнісний вимір особистісного зростання учнівської молоді: теорія, практика, досвід». Відкрили конференцію і привітали її учасників міський голова м. Дніпрорудне Матвєєв Є.С., голова райдержадміністрації Грачов С.В., голова районної ради Джуган С.В.

 

11.04.2012

Це не звання, а стан душі

20 березня районна ветеранська організація відсвяткувала своє 25-річчя з дня заснування. Квіти, теплі слова і подарунки приймали у цей день ветерани від гостей свята. А завітали на нього керівники району, голови міських, селищної та сільських рад, представники громадських організацій.

22.03.2012

Районній організації ветеранів України - 25 !

20 березня в районному Центрі культури та дозвілля в м. Василівка відбулися урочисті заходи, присвячені 25 - й річниці утворення районної ветеранської організації. В заходах прийняли участьголова райдержадміністрації С.Грачов, голова районної ради С.Джуган, керівники міських, селищної, сільських рад району, ветеранський актив, представники громадськості, ЗМІ.

21.03.2012

Вшановували комунальників

16 березня напередодні Дня працівників комунального господарства в залі засідань Дніпрорудненського міської ради зібралися представники трудових колективів комунальних підприємств міста. Їх привітали з професійним святом Дніпрорудненський міський голова Євген Матвєєв і голова Василівської районної ради Сергій Джуган.

20.03.2012

Вшанування комунальників!

16 березня напередодні Дня працівників житлово - комунального господарства в залі засідань Дніпрорудненського міської ради зібралися представники трудових колективів комунальних підприємств міста. Їх привітали з професійним святом Дніпрорудненський міський голова Євгеній Матвєєв і голова Василівської районної ради Сергій Джуган.

20.03.2012