Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Новини

Дорогие земляки!

Примите мои самые искренние поздравления со Светлым Христовым Воскресением – Пасхой!

Этот праздник является символом победы жизни над смертью, добра над злом, света над тьмой, веры - над безнадежностью.

18.04.2014

С победой на Чемпионате Украины

С 28 по 30 марта 2014 года в городе Луцк проходил открытый Чемпионат Украины по пауэрлифтингу и жиму штанги лежа. В этих соревнованиях приняло участие 300 спортсменов с Луцкой, Николаевской, Запорожской, Днепропетровской, Ивано – Франковской, Херсонской областей.

17.04.2014

Василівщина - фотопогляд в минуле

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у конкурсі «Василівщина - фотопогляд в минуле»

 Василівський історико-архітттурний музей-заповідник «Садиба Попова» разом з благодійним фондом організовує Конкурс «Василівщина - фотопогляд в минуле».

09.04.2014

ТРИ ЧЕМПІОНИ — З ВАСИЛІВЩИНИ!

У всьому світі у кожного народу є свої різновиди боротьби. Наприклад: "куреш" — у кримських татар, "хапсагай" — у якутів, руська боротьба "за вороток", японське "сумо" та багато інших. Всі ці види боротьби представляють собою поєдинок двох борців. Переможеним вважається той, хто першим доторкнувся землі будь-якою частиною тіла, або один із учасників заступив за межі рингу. Власне, завдання борця: виштовхнути суперника за межі рингу чи вивести його з рівноваги.

08.04.2014

Литературный вечер «Музы Кобзаря»

Днепрорудненская городская библиотека и ДК «Горняк» провели литературный вечер «Музы Кобзаря», посвященный 200-летию со дня рождения великого украинского поэта Т.Г.Шевченко.

03.04.2014

Династії!

Вийшла у світ книга "Медичні династії Запорізької області", видана за сприяння обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України, яку очолює Алла Тонковид. На сторінках видання — династії медиків області, які разом із знаннями через покоління проносять і особливе почуття обов’язку та відповідальності за життя пацієнтів. Саме тому традиції кожної такої професійної родини вічні і з часом лише збагачуються, насичуються, що дає людям відчуття захищеності й віри.

01.04.2014

Талант, який дарує радість

У всі часи талант викликав захоплення, і, водночас, здивування, адже збагнути усі його грані – наче доторкнутися до зірок. А яке задоволення він приносить тому, хто його має, бо заняття улюбленою справою дарують людині гармонію, щастя і радість. Таке задоволення від виготовлення прекрасних естетичних виробів отримує доброзичливий і завжди усміхнений майстер на всі руки,

26.03.2014

Спартакіада єднає!

На базі ФОК «Таврія» пройшла третя районна спартакіада серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад. У змаганнях взяли участь 12 рад, котрі з ентузіазмом сформували свої команди і готувалися до боротьби.

Відкрив спартакіаду голова районної ради Денис Калінін, який побажав всім хо¬рошого настрою, сил та натхнення.

Спортивні вміння учасники команд випро¬бовували у таких видах: настільний теніс, шахи, шашки, більярд, волейбол та міні-футбол.

25.03.2014

Нерозривне коло родинне

"А сорочка мамина біла, біла, а сорочка мамина серцю мила…" — ці рядки з пісні стали лейтмотивом родинного свята "Я — україночка", яке пройшло у Дніпрорудненській школі «Талант». Спочатку талантами дивували і радували дівчата 5-9 класів разом зі своїми батьками. Родини Анастасії Фролової, Анастасії Коби, Ольги Андронової, Катерини Білик, Юлії Карнаух, Анастасії Клименок, Аліни Миронової, Катерини Височиної взяли активну участь у прекрасному заході.

18.03.2014

Самоврядці змагалися!

Днями на базі ФОК «Таврія» відбулася третя районна Спартакіада серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, яка вже стала традиційною. Цього року у змаганнях взяли участь 12 рад, котрі з ентузіазмом сформували свої збірні команди і готувалися до запеклої боротьби.

18.03.2014