Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Новини

Вітаємо з професійним святом – Днем рятівника

Це свято об'єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Утверджуючи добро і милосердя, ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання.

дата розміщення: 16.09.2015 | переглядів: 658 детальніше »

Уклін і дяка

93 річницю з дня народження відзначила цими теплими вересневими днями жителька Дніпрорудного, Герой Соціалістичної праці Катерина Максимівна Соляник. Цю доброзичливу, приємну у спілкуванні жінку добре знають не лише дніпрорудненці, а й жителі прилеглих сіл, ті, з ким Катерина Максимівна свого часу працювала у колгоспі. Саме завдяки своїй наполегливій праці вона стала відомою і на Василівщині, і по всій країні.

дата розміщення: 15.09.2015 | переглядів: 684 детальніше »

Встреча городского головы со спортсменами и представителям коллективов физкультуры и спорта города

11 сентября 2015г. городской голова Матвеев Е.С. провел встречу со спортсменами и представителям коллективов физкультуры и спорта города, поздравил с профессиональным праздником, выразил благодарность за вклад в развитие спорта в городе, за приобщение днепрорудненцев к здоровому образу жизни.

дата розміщення: 11.09.2015 | переглядів: 800 детальніше »

З днем фізичної культури і спорту!

Шановні фізкультурники, спортсмени, тренери, ветерани спорту та всі прихильники здорового способу життя, щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту – святом сили, мужності та краси!

дата розміщення: 11.09.2015 | переглядів: 906 детальніше »

Шановні підприємці!

Ваше професійне свято – День підприємця - це приємна нагода висловити вам подяку за наполегливу працю, за високий рівень професіоналізму та здатність досягати мети.

дата розміщення: 07.09.2015 | переглядів: 655 детальніше »

Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у зустрічі у форматі громадських слухань з громадськістю міста Дніпрорудне

28 серпня 2015 року фахівці Запорізької АЕС взяли участь у зустрічі у форматі громадських слухань, організованій Виконавчим комітетом Дніпрорудненської міської ради, з громадськістю міста Дніпрорудне для розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблоків №1, №2 ЗАЕС.

дата розміщення: 04.09.2015 | переглядів: 626 детальніше »

Подяка за волонтерську діяльність

Досить часто люди роблять добрі справи тихо й непублічно, допомагають іншим, але не афішують це. Саме до таких людей можна віднести й керівників та працівників ТОВ «Бекон Січ», зокрема, Володимира Кару.

дата розміщення: 03.09.2015 | переглядів: 750 детальніше »

Наш спільний дім — єдина Україна, сьогодні всіх дітей скликає на урок. Щаслива буде хай кожная дитина і впевнено в науку робить крок!

Першовересневий ранок покликав до школи. А перший день навчання традиційно починається з хорошого свята для дітей, батьків, вчителів! І ожили шкільні подвір'я: вже зранку тут було людно і гамірно. З квітами поспішали усміхнені школярі, які скучили за своїми друзями, вчителями, цікавими уроками. Особливо блищали очі майбутніх випускників, які через рік полетять у доросле життя, а першачків видавали розгублені оченята. Діти міцно тримали руки мами й тата, з цікавістю розглядаючи свою першу вчительку, учнів, школу…

дата розміщення: 01.09.2015 | переглядів: 773 детальніше »

1 вересня — День знань

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Щиро вітаємо всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до довічних життєдайних джерел цивілізації.

дата розміщення: 31.08.2015 | переглядів: 745 детальніше »

Дорогие земляки!

24 августа мы отмечаем наш главный государственный праздник - День Независимости Украины. Провозглашение в 1991 году независимого украинского государства стало поворотным пунктом в жизни нашей страны, открыло широкие возможности для духовного развития общества, для экономического продвижения, для повышения уровня благосостояния каждого гражданина.

дата розміщення: 21.08.2015 | переглядів: 612 детальніше »