Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Новини

Дорогие земляки! Уважаемые ветераны!

От всей души поздравляю вас со знаменательным юбилеем - 69-й годовщиной освобождения Украины от фашистских захватчиков!

28.10.2013

Уважаемые жители Запорожской области! Дорогие ветераны!

Примите мои самые сердечные поздравления с величайшей исторической датой – Днем освобождения Украины от немецко-фашистских захватчиков!

28.10.2013

Дорогие участники Великой Отечественной войны, «дети войны», бывшие труженики тыла, жители славного города Днепрорудный!

С радостью отмечаем мы знаменательные дни нашей истории — День освобождения от немецко-фашистских захватчиков и 90-летие Васильевского района!

26.10.2013

Шановний колектив Державного навчального закладу «Дніпрорудненський професійний ліцей»!

Дніпрорудненська міська рада щиро вітає весь педагогічний колектив, Ваших учнів та їх батьків з 45 ти річним ювілеєм! Ваш заклад один із тих, з якого починались славетні віхи історії професійної освіти в місті.

25.10.2013

Громадам во благо

Округ благоустраивается при поддержке народного депутата Украины Владимира Бандурова

25.10.2013

Уважаемые жители Васильевского района!

Позвольте от всего сердца поздравить вас с тройным праздником – 90-летием основания района, 70-летием освобождения от немецко-фашистских захватчиков и 225-летием основания Васильевки!

25.10.2013

Українська пісня – рай! Хоч ти слухай, хоч співай.

Існує легенда: коли Бог наділяв країни певними дарами, то Україна через свою сором'язливість підійшла останньою й отримала єдине, що ще залишилося у Всевишнього - пісню. От і співала віками. І в щасливу днину, і в негоду, і на свята за чаркою, і в полі на роботі... З піснею повставало Запорожжя на турків, татар і поляків, з піснею йшли нащадки козаків-січовиків — стрільці січовії — на бій з ворогом, з піснею на вустах помирали за волю України патріоти.

16.10.2013

«ЗОРЕПАД – 2013» у Василівському районі

Вже традиційно Василівський район зустрічає у себе учасників відбіркового туру обласного фестивалю молодіжного естрадного мистецтва «ЗОРЕПАД», який на цей раз пройшов 11 жовтня 2013 у місті Василівка на базі КЗ «Центр культури та творчості» Василівської районної ради. Приємно дивує кількість та якість виступів конкурсантів, різноманітність представлених жанрів.

15.10.2013

Василівці ярмаркували!

Пшениця, кукурудза, картопля, капуста, морква соковита, буряки і баклажани, помідори й перець... Розмаїття цукерок і печива. А що вже ковбасів вибір та хлібної випічки, то й говорити нічого — на будь-який смак! 5 жовтня на традиційний Покровський ярмарок у Запоріжжя з нагоди 243-річчя обласного центру і чергової річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників з’їхалися з усього регіону.

08.10.2013