Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Новини

Дорогие жители Запорожской области!

Примите мои искренние поздравления с весенним праздником Первомая!

1 Мая - праздник Мира и Труда, воплотивший наши надежды на счастливую жизнь в мирной стране, на то, что наш честный труд станет залогом стабильности и процветания и всего государства, и каждой украинской семьи.

дата розміщення: 30.04.2015 | переглядів: 626 детальніше »

Уважаемые земляки!

От всей души поздравляю вас с 1 Мая - Днем мира и труда!

Этот праздник объединяет всех, кто знает цену настоящему труду, гордится его результатами и готов своими руками создавать счастливое будущее для своей страны и своих детей. Это ваш праздник – дорогие энергетики, горняки, земледельцы, педагоги, врачи! Это праздник ветеранов, за плечами у которых - десятилетия честного, самоотверженного труда на благо Родины.

дата розміщення: 30.04.2015 | переглядів: 579 детальніше »

Школа "Світоч" радо вітає гостей

Для людини з талантом і любов`ю до праці не існує перешкод. Людвіг ван Бетховен.

Вчителі школи "Світоч" — це справжні фахівці, які ніколи не зупиняються, завжди шукають щось нове, доповнюють власні наробки, збагачуються досвідом колег. Наші педагоги - Педагоги з великої літери: творчі, цікаві, завжди актуальні, авторитетні серед колег. Педколектив актуалізує проблему якості освіти, здійснює переорієнтацію в навчанні з процесу на результат.

дата розміщення: 30.04.2015 | переглядів: 861 детальніше »

Допоможемо переселенцям разом!

Допомога внутрішньо переміщеним особам, сприяння їх працевлаштуванню, зняття соціальної напруги у цих осіб – це мабуть найголовніше завдання служби зайнятості населенню у сьогоденні.

дата розміщення: 30.04.2015 | переглядів: 602 детальніше »

Віват, «Талант», віват, таланти!

Кінець навчального року – час підводити підсумки. В нашій школі є добра традиція урочисто відзначати досягнення учнів та вчителів на церемонії «Віват, «Талант». Пишатися є чим: учні школи ставали переможцями та призерами у районних та обласних олімпіадах і конкурсах; гідно виступили в мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченко та, Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, районному етапі обласного конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну!», Міжрегіональному фестивалі ораторського мистецтва «Заговори, аби я тебе побачив»; здобували високі місця у конкурсі науково-дослідницьких робіт Малої академії наук на районному та обласному рівні.

дата розміщення: 28.04.2015 | переглядів: 936 детальніше »

Тут збираються друзі!

Дніпрорудному цьогорік виповниться 54 роки, та для міста це насправді дуже мало... Проте, за цими роками – життя славного покоління, яке заснувало, будувало і розвивало його, яке вкладало в нього свою душу й серце, наполегливу й невтомну працю, щиру любов, стало невід’ємною частиною історії. Це ветерани – фронтовики, «діти-війни», люди праці... Вони і сьогодні не полишають свій «пост» та беруть активну участь у житті Дніпрорудного, допомагають один одному, підтримують у скрутну хвилину, та й і веселитися теж уміють на славу.

дата розміщення: 24.04.2015 | переглядів: 684 детальніше »

Клубу «Ветеран» – 10 лет!

24 апреля в тёплой дружеской компании свой первый «круглый» юбилей отметил городской клуб «Ветеран».

Сегодня эта общественная организация пользуется заслуженным уважением городской громады, ведь она не только обеспечивает социальную защиту ветеранов войны и труда и организацию их содержа-тельного досуга, но и принимает активное участие в общественно-политической и социальной жизни Днепрорудного, проводит военно-патриотическую воспитательную работу с молодёжью и многое другое.

дата розміщення: 24.04.2015 | переглядів: 761 детальніше »

«КЛУБ-ВЕТЕРАН» отмечает 10-ти летний юбилей

дата розміщення: 24.04.2015 | переглядів: 657 детальніше »

26 квітня – траурна дата в біографії нашої країни

26 квітня – траурна дата в біографії нашої країни, саме в цей день у 1986 році відбулася страшна техногенна катастрофа – вибух на 4 реакторі Чорнобильської атомної станції.

дата розміщення: 24.04.2015 | переглядів: 877 детальніше »

Уважаемые ликвидаторы последствий Чернобыльской катастрофы!

26 апреля 1986 года навсегда изменило жизнь нашей страны и жизнь каждого из вас. Благодаря вашему участию в спасательных операциях по ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС ядерная беда отступила.

дата розміщення: 24.04.2015 | переглядів: 656 детальніше »