Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Головному редактору газети «Суббота плюс»

Головному редактору газети «Суббота плюс»

куратору проекту «Z-City»

Василенку Богдану Юрійовичу.

 

м.Запоріжжя, пр. Леніна, 152, офіс 338
 ТОВ «Медіакомпанія «Слово»

 

 

Шановний Богдане Юрійовичу!

З Вашого легковажного та необдуманого вчинку в мережу Інтернет була вкинута тенденційна, неперевірена і недостовірна інформація, яка потім стала вільно «гуляти» Інтернетом і нікого власне уже не турбувало, чи є то «фейк», чи ні. Всі користувачі жваво смакували дешеву сенсацію, а Дніпрорудненська міська рада відповідала на шквал дзвінків.

Так, на сайті z-city.com.ua 21 липня 2014 року Вами була розміщена стаття під заголовком «В Днепрорудном Запорожской области выступают против Украины», в якій була подана тенденційна, неперевірена і недостовірна інформація, а раніше, 19-20 липня 2014 року, з посиланням на Вас та Вашу газету «Суббота плюс» на інших інформаційний сайтах під іншими заголовками «В Днепрорудном образовалось «кубло» сепаратистов — запорожский активист, «Мэр города в Запорожской области запрещает национальную символику?» також було надруковано скорочену версію Вашої статті.

Слід зауважити, шановний Богдане Юрійовичу, що справжній та порядний журналіст завжди, згідно вимог і принципів Законів України «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» зобов'язаний подавати для публікації об'єктивну і достовірну інформацію, або хоча б спитати думку іншої сторони, оскільки опріч окремої думки депутата Шевченко І.М., в Дніпрорудненській міській раді є майже тридцять інших депутатів, є члени виконавчого комітету, колектив апарату виконкому, працівники комунальних підприємств та інші громадяни, які, напевне, мають іншу думку і достовірні факти.

Щодо наведених Вами у статті фактів, то слід зазначити, що жоден з них не відповідає дійсності, і Дніпрорудненська міська рада може надати задокументовані докази цього.

Також слід зазначити, що хоча місто Дніпрорудне і є багатонаціональним та інтернаціональним за складом населення, воно являється патріотом та щирим прихильником Єдиної України. В місті дуже багато української символіки і ніхто її не забороняє, а саме, завдяки толерантній, зваженій та проукраїнській позиції Дніпрорудненської міської ради, громадянській позиції міського голови, в місті все спокійно, добре і відсутні будь-які сепаратисти, і мешканці відчувають себе в безпеці. А проблеми, які є в Дніпрорудному - то лише комунальні проблеми, пов’язані з забезпеченням життєдіяльності міста в умовах відсутності фінансування.

Вважаю, що публікація Вами неперевіреної, суперечливої інформації збурює людей, сіє між ними острах і паніку, та сприяє поширенню сепаратизму.

Прошу Вас опублікувати вказаний лист на підконтрольних Вам медіа-ресурсах, як відповідь на «опус» пані-депутата Шевченко І.М.

 

 

З повагою, міський голова міста Дніпрорудне Є.С. МАТВЄЄВДата размещения - 22.07.2014 18:54
просмотров - 1440