ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до затвердженого плану діяльності з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік та внесених змін до нього, Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, комунальне підприємство „Дніпрорудненський міський ринок ” Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області підготувало для ознайомлення та обговорення проект регуляторного акту - рішення виконкому Дніпрорудненської міської ради „Про встановлення КП «Дніпрорудненський міський ринок» цін на послуги та оренду торгових приміщень (площ) та їх обслуговування”.

Стислий зміст проекту – встановлення економічно обґрунтованих цін на послуги та оренду торгових приміщень (площ) та їх обслуговування.

Проектний рівень тарифів на послуги становить:

№ з/п

Найменування

Одиниця виміру

Вартість послуги, грн. (без врахування ПДВ)

1.

Оренда торгових приміщень

(площ) та їх обслуговування

на добу 1 м2

1,37

на добу 1 м/п

2,74

2.

В’їзд на територію ринку:

 

 

2.1.

- легкові автомобілі

1 одиниця

3,33

2.2.

- вантажні автомобілі, вага яких перевищує 3,5 т

1 одиниця

4,17

3.

Інформаційні оголошення рекламного або довідкового характеру

1 хвилина

2,26

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу до нього протягом п’яти робочих днів з дати оприлюднення даного повідомлення будуть оприлюднені в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету http://dnrada.gov.ua, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека» за адресою: 71630, м. Дніпрорудне, вулиця Набережна, 13, на інформаційному стенді в адміністрації КП «Дніпрорудненський міський ринок».

Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та їх об’єднань стосовно проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього просимо надсилати в письмовій формі протягом 30 днів з дня їх оприлюднення до адміністрації КП «Дніпрорудненський міський ринок» за адресою: 71630, Запорізька область, Василівський район, м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 2, (email: runokdnepr@gmail.com)

 

 

 

Директор

КП «Дніпрорудненський міський ринок» В.А. ЗдорДата размещения - 23.10.2017 14:58
просмотров - 207