ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ М. ДНІПРОРУДНЕ!

З кожним днем все більшого розмаху набуває нова форма торгівлі – продаж товарів через мережу Інтернет. Переваги безумовно є, можна придбати необхідний товар, розрахуватися за нього через банківські установи – і все це не виходячи з дому без додаткових затрат, як в часі, так і фізично.

Але така форма торгівлі має ряд негативних сторін, які, на жаль, не врегульовані на рівні держави. По-перше: факт купівлі – продажу досить часто не підтверджується документально( при одержанні товару покупцю не надаються розрахункові документи, інструкції для користування, гарантійні зобов’язання, технічні характеристики і т.д.), Як наслідок, при зверненні споживачів за захистом їх прав згідно вимог чинного законодавства в сфері захисту прав споживачів, позитивне вирішення порушених питань та притягнення недобросовісних менеджерів Інтернет магазинів до відповідальності неможливе.

Тому, наполегливо рекомендуємо – перед придбанням товарів через мережу Інтернет, уважно ознайомтеся з відгуками попередніх покупців, прочитайте інформацію щодо діяльності даного Інтернет магазину у сфері роздрібної та оптової торгівлі, при спілкуванні з менеджером, вимагайте максимальну кількість характеристик запитуваного товару, уточнюйте зобов’язання продавців у разі будь-яких невідповідностей по факту одержання товару. Особливу увагу приділяйте придбанню технічно – складних товарів і товарів побутової техніки, на які існують гарантійні терміни, адже Інтернет магазини досить рідко ведуть гарантійний супровід проданих товарів, як того вимагає законодавство.

Приємних Вам покупок та щирого задоволення після їх здійснення! 

 

 

 

Виконком Дніпрорудненської міської радиДата размещения - 09.01.2018 08:54
просмотров - 165