УВАГА!!! ДЕРЖАВНА ДОТАЦІЯ ЗА МОЛОДНЯК ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ

Згідно Постанови КМ № 107 від 07.02.2018 дотація за молодняк ВРХ надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців — 1 500 грн за голову.

Загальний обсяг дотації за утримування молодняку ВРХ не може перевищувати - 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:

1. паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку (у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин);

2. паспорта громадянина України;

3. довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

4. документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (довідка про присвоєння реєстраційного номера).

Особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів, пред’являють відмітку в паспорті.Дата размещения - 21.03.2018 19:09
просмотров - 206