Увага! Сезон тиші!

Національний природний парк «Великий Луг» повідомляє: згідно Закону України «Про тваринний світ», а саме ст.39 ч.5, з 1 квітня до 15 червня 2018 року починається період тиші, в зв'язку з масовим розмноженням тварин в дикій природі. Закон поширюється на всі території,(які є місцем проживання диких птахів та звірів: ліси, парки відпочинку, водойми, об'єкти природно-заповідного фонду. Згідно з законом, в цей період забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою, а саме: пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

Працівниками НПП «Великий Луг» проводиться профілактично-роз'яснювальна робота серед населення щодо дотримання правил поведінки на природі в цей важливий період у житті птахів та звірів .Дотримання цих вимог буде сприяти розмноженню диких тварин, збереженню молодняка птахів і звірів. Попереджаємо що за порушення режиму встановленого в сезон тиші передбачена адміністративна відповідальність.

 

Відділ державної охорони природно-заповідного фонду Національного природного парку «Великий Луг»Дата размещения - 03.04.2018 12:22
просмотров - 193