ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ МІСТА ДНІПРОРУДНЕ!!!

З настанням весни розмаху набирають роботи по обробленню сільськогосподарських культур та земель пестицидами і агрохімікатами.

Фізичні і юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, згідно зі ст. 37 Закону України «Про бджільництво», зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це органи місцевого самоврядування, пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ.

Для оперативного оповіщення пасічників про місце і час обробок пестицидами, власники пасіки повинні зареєструватись в Дніпрорудненській міській раді.

Роботи з пестицидами, враховуючи вплив та безпечність на бджіл, слід проводити у вечірні (18-20) години при мінімальних повітряних потоках шляхом обприскування наземною апаратурою, при цьому пасіки необхідно вивезти не менш ніж на 5 км. від оброблюваних ділянок або ізолювати їх на термін до п’яти діб в залежності від внесеного препарату.

Враховуючи токсичність всіх пестицидів для бджіл, обприскування сільськогосподарських культур, які є медоносами, потрібно проводити в фазу бутонізації до цвітіння (в ранні та вечірні години). Обробки інсектицидами в садах, на ріпаках та інших медоносних культурах в період цвітіння не проводити.

Добрих Вам врожаїв та запашного меду!

 

 

Виконком Дніпрорудненської міської ради.Дата размещения - 20.04.2018 09:43
просмотров - 111