УВАГА! Зміни по дотації за молодняк ВРХ

Постановою КМУ від 28.03.2018 № 285 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою КМУ від 07.02.2018 № 107, а саме в абзаці першому пункту 9 слова «у поточному році» виключити.

Таким чином, фізичні особи подають документи для отримання спеціальної бюджетної дотації за молодняк великої рогатої худоби, який народився в їх домогосподарстві, але на дату подання документів вік тварини не повинен перевищувати 13 місяців.

Для отримання дотації фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади:

1. копії паспортів ВРХ, виданих у встановленому порядку (у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин);

2. копія паспорта громадянина України – власника тварини;

3. копія довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

4. копія ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини

Підставою для внесення до журналу обліку фізичних осіб — власників тварин є підтвердження наявності у господарстві заявленого фізичною особою поголів’я молодняка.

За запитом органу місцевого самоврядування Адміністратор Єдиного державного реєстру тварин у триденний строк надає інформацію про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я молодняка станом на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб — власників тварин.

Запити надсилати за адресою обласного відокремленого структурного підрозділу ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин»:

69044, м. Запоріжжя, пл. Профспілок, буд. 5 каб. 109, тел. (061) 233-12-44, ел. адреса: zp-k@agro-id.gov.ua

При формуванні запиту обов’язково вказати інформацію про населений пункт, район. Окремо по власнику тварини вказати:

1. П.І.Б. фізичної особи – власника тварини.

2. Ідентифікаційний номер фізичної особи – власника тварини;

3. Адресу місцезнаходження господарства.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців - 300 гривень за гол;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців - 700 гривень за гол;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців - 1 500 грн за гол.

Загальний обсяг дотації за утримування молодняку ВРХ не може перевищувати - 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Органи місцевого самоврядування на підставі журналу обліку

складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк станом на 1 травня, на 1 вересня і на 1 грудня, і подають її Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації в електронному (dapr@zoda.gov.ua, plechyn5@gmail.com) та паперовому вигляді до 5 травня, до 5 вересня і до 5 грудня поточного року.

Телефони для довідок: 7-67-98; 7-67-96 (бухгалтерія) – відділ агропромислового розвитку РДА;

(061) 224-61-44 - відділ тваринництва Департаменту агропромислового розвитку ОДА;

(061) 224-60-67 - бухгалтерія Департаменту агропромислового розвитку ОДА;

Форми «Журналу обліку фізичних осіб-власників тварин для отримання дотації за молодняк» та «Відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк», затверджені наказом Мінагрополітики України від 20.03.2018 № 148, раніше надсилалися. У кого немає форм, просимо повідомити по тел. 7-67-96.

 

Начальник відділу В.В.Самойленко

Федоренко 7 67 98Дата размещения - 25.04.2018 13:59
просмотров - 204