Василівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості ІНФОРМУЄ

На виконання постанови правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 30.03.2018 № 163 «Про розвиток системи професійного навчання безробітних на виробництві під потреби роботодавців; умови, способи співпраці та взаємодія із роботодавцями для наближення існуючої системи професійно-технічного навчання до вимог роботодавців» та з метою вивчення переліку роботодавців, які готові забезпечити професійне навчання зареєстрованих безробітних на виробництві, в тому числі із застосуванням елементів дуальної форми, з подальшим працевлаштуванням,

Василівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості 

ІНФОРМУЄ:

для організації системи професійного навчання кваліфікованих робітників з числа безробітних на виробництві під потреби роботодавців навчальні заклади, в т.ч. ЦПТО ДСЗ (центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості), впроваджують у навчально-виробничий процес дуальну та дистанційну форми профнавчання.

Дуальне навчання відбувається шляхом поєднання навчання осіб у ЦПТО ДСЗ (обсяг теоретичних занять - 30 %) з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях (обсяг практичних занять - 70%) для набуття певної кваліфікації або компетенції. Виробниче навчання та виробнича практика здійснюются безпосередньо в умовах виробництва з використанням матеріально-технічної бази та кадрового потенціалу підприємства (з оплатою праці залучених спеціалістів підприємства, компенсацією витратних матеріалів та усіх витрат, безпосередьно пов'язаних з навчальним процесом, у т.ч. комунальних послуг).

Саме таке навчання передбачає зміцнення зв'язків навчання з виробництвом, визначення провідної ролі та підвищення відповідальності роботодавців за якість підготовки робітничих кадрів. 

У разі можливості забезпечити професійне навчання зареєстрованих безробітних на виробництві, в т.ч. за дуальною формою, з подальшим працевлаштуванням, за детальною інформацією звертайтесь до Василівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості за тел.7-40-18, 7-41-11 або завітайте за адресою м.Василівка, бул.Центральний, 39-а, 2 поверх, каб.14

 

 

 

 

ЗАВДЖИ РАДІ ДОПОМОГТИ ! 

ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ БЕЗКОШТОВНІ !Дата размещения - 17.05.2018 07:55
просмотров - 125