Прес-реліз

Близько 3 тисяч громадян прийняли участь у суспільно корисних роботах 

Запорізька обласна служба зайнятості співпрацює з владою та роботодавцями в питаннях організації та проведенні громадських робіт та підкреслює важливість цього виду робіт як для населення, так і для роботодавців. Важливе й те, що такі роботи тимчасового характеру за участю безробітних громадяни, дозволяють органам місцевої влади та самоврядування вирішувати першочергові соціальні проблеми громад. А безробітні, працюючи на тимчасових робочих місцях, мають змогу повернутися до продуктивної праці, отримувати заробіток. Для багатьох при успішному виконанні робіт така робота може стати постійною.

З початку поточного року центрами зайнятості Запорізької області укладено 170 угод про організацію громадських робіт, в тому числі з 16-тю об’єднаними громадами.

До участі у суспільно корисних роботах було залучено 3312 громадян, з них на тимчасові роботи – 2974 особи. В громадських роботах брали участь 338 безробітних. На територіїї Василівського району в громадських роботах взяли участь 192 особи, з них на тимчасових роботах працювала-21 особа.

Учасники таких робіт виконували благоустрій територій населених пунктів, будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери; працювали в архівах з документацією та допомагали населенню в оформлені субсидій; надавали допомогу сім'ям, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками військових дій, тощо.

Запрошуємо роботодавців області до співпраці з питань організації та проведення оплачуваних громадських робіт, спрямованих на соціальний розвиток регіону та пом’якшення соціальної напруженості на ринку праці.Дата размещения - 24.05.2018 08:09
просмотров - 90