Інформація щодо поводження з відходами на території Дніпрорудненської міської ради

Основними принципами державної політики у сфері поводження з відходами є пріоритетний захист навколишнього природного середовища та здоров’я людини від негативного впливу відходів, забезпечення ощадливого використання матеріально-сировинних та енергетичних ресурсів. Для впровадження державної політики у сфері поводження з відходами , а саме: роздільного збирання на території міста Дніпрорудне, на виконання ЗУ «Про відходи», ЗУ «Про охорону навколишнього природного середовища», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.08.2011 №133 «Про затвердження Методики роздільного збирання побутових відходів», Постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та «Схеми санітарного очищення та прибирання території м. Дніпрорудне, Василівського району Запорізької області» затвердженої рішенням сімдесят дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 22.10.2015 № 27 виконавчим комітетом Дніпрорудненської міської ради ведуться роботи з будівництва та облаштування майданчиків для розміщення контейнерів для зберігання побутових відходів та роботи з закриття сміттєпроводів.

Вищезазначені заходи нададуть можливість у подальшому здійснювати роздільне збирання компонентів твердих побутових відходів, що значно зменшить негативний вплив на навколишнє природне середовище, санітарно-епідеміологічне благополуччя населеного пункту та подовжить термін експлуатації полігону твердих побутових відходів. До кінця року заплановано придбання контейнерів для роздільного збору ТПВ, які в подальшому будуть виставлені на відповідні майданчики біля житлових будинків.

Не виконання даного заходу у відповідності до діючих норм законодавства призведе до накладення штрафних санкцій, які ляжуть тягарем на бюджет міста.

 

 

З повагою,

виконавчий комітет Дніпрорудненської міської радиДата размещения - 04.07.2018 17:01
просмотров - 231