До уваги громадськості міста!

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення та обслуговування електричної станції з використанням енергії сонячного випромінення на території міста Дніпрорудне Василівського району, Запорізької області» відбудуться о 13.00 год. 23 серпня 2018року,в залі засідань Дніпрорудненської міської ради за адресою: пр. Ентузіастів, 11, м. Дніпрорудне.

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території в місті Дніпрорудне. 

Проект виконаний головним архітектором Товариства з обмеженою відповідальністю «М.А.С. Групп» Протасєня А.І. (м. Дніпро) на замовлення відділу архітектури та містобудування Дніпрорудненської міської ради. Розроблення проекту здійснено на підставі рішення тридцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 23.03.2018 №45 «Про розроблення детального плану території для розміщення та обслуговування електричної станції з використанням енергії сонячного випромінення на території міста Дніпрорудне».

Метою внесення змін до детального плану території є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту у відповідності до актуальних містобудівних потреб інвестора-забудовника.

Ознайомлення із детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Дніпрорудненської міської ради у начальника відділу архітектури, містобудування, капітального будівництва та енергоефективності кабінет №11 з 08 серпня по 23 серпня 2018 року.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій начальник відділу архітектури, містобудування, капітального будівництва та енергоефективності Петровська Ірина Георгіївна.

Контактні телефони: 7-61-19; 6-18-12

Пропозиції до проекту детального плану території подаються на адресу Дніпрорудненської міської ради у письмовій формі в період з 08 серпня по 22 серпня 2018року.Дата размещения - 20.07.2018 07:43
просмотров - 168