Важливо для одержувачів субсидій

У зв'язку із внесенням суттєвих змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій (постанова Кабінету Міністрів України № 841 від 17.10.2018) і необхідністю їх врахування при визначенні розміру субсидій, фактичне нарахування субсидій на опалювальний період проведено управлінням соціального захисту населення у першій декаді листопада.

З 20 листопада управлінням буде забезпечено надання повідомлень про розмір призначеної субсидії на жовтень місяць поточного року. 

Для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення житлова субсидія на опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня, для домогосподарств з централізованим опаленням – з дати початку опалювального періоду, визначеної рішенням органів місцевого самоврядування.

У квитанціях з оплати за житлово-комунальні послуги за жовтень 2018 року сума субсидії не вказана. Загальну суму призначеної субсидії за два місяці (жовтень – листопад 2018 року) буде відображено в квитанціях зі сплати за житлово-комунальні послуги за листопад поточного року.

 

Заступник начальника УСЗН О.ТРИЧЕВАДата размещения - 14.11.2018 17:24
просмотров - 157