Роз'яснення щодо укріплення яру в районі міського пляжу

Шановні мешканці та гості Дніпрорудного, враховуючи вашу стурбованність щодо ситуації з укріплення яру в районі міського пляжу, хочемо звернути увагу на причини виникнення, так званої, зони антропогенного ландшафту. Ще у 50-60-ті роки ХХ ст. внаслідок господарської діяльності людини, а саме, коли відбувалося утворення штучного Каховського водосховища та будівництво нашого міста, почався процес руйнування цієї території.

Розмиванню ґрунту в глибину й утворенню ритвин та промоїн в прибережній зоні водосховища сприяли поверхневі стоки дощової та талої води, які збігають з центру міста. За тривалий період експлуатації водовідводу під впливом водної ерозії на дорожньому полотні утворилися істотні дефекти та пошкодження, які сприяють зниженню його експлуатаційних показників, зокрема, створенню небезпечних ситуацій для руху автотранспорту та цілісності розташованих поряд житлових будинків.

Для зменшення подальшого руйнування дорожнього полотна, міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дніпрорудненської міської ради було прийнято рішення про початок ліквідації аварійної ситуації в межах охоронної зони. Власними силами були розпочаті роботи, які тимчасово зупинять руйнування споруд дорожнього водовідводу та дороги на міський пляж. Роботи проводились з використанням зернистих матеріалів та матеріалів, що виконують армуючу функцію.

Ці життєво важливі процеси відбуваються в правовому руслі згідно рішення Запорізької облдержадміністрації за № 37 від 30.11.2017 р. «Про перелік заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів, які фінансуються за рахунок фондів охорони навколишнього природного середовища місцевих бюджетів у 2018 році». Вже розроблений проект, який на даний час проходить експертизу. Реалізація даного проекту буде здійснюватися з жорстким дотримуванням екологічних норм і дозволить поставити крапку в питаннях відведення та очищення зливових вод на території нашого міста й збереженні ландшафту міських та прилеглих до Дніпрорудного територій.

Шановні громадяни, дякуємо Вам за небайдужість до екологічної безпеки на території Дніпрорудненської громади й сподіваємося на взаєморозуміння. Адже ми робимо все від нас залежне, щоб зберегти й примножити те, що дісталося нам у спадок від попередніх поколінь.Дата размещения - 05.04.2019 15:32
просмотров - 122