Місячник добровільної здачі зброї

3 1 квітня по ЗО квітня 2019 року На виконання вимог пункту 4.3 розділу IV Плану основних заходів Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України на 1 півріччя 2019 року від 26.12.2018 № 6918/20/1-2018, з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї та вибухових матеріалів, профілактики злочинів, пов'язаних з їх використанням. Проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

В зв'язку з цим керівництво Дніпрорудненського відділення поліції Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області звертається до мешканців Василівського району з проханням добровільно здати вогнепальну зброю, мисливську гладкоствольну, холодну зброю, яка незаконно зберігається, включаючи обрізи та вибухонебезпечні предмети до відділення поліції, який знаходиться за адресою: м. Дніпрорудне вул. Героїв Праці 1. тел. (06175) 6-19-09, або 102.

Нагадуємо, що згідно ч. 1 ст. 263 Карного кодексу України, громадяни, які здійснюють носіння, зберігання, придбання, виготовлення, передачу або збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, тягне за собою позбавлення волі на строк від двох до п'яти років. Громадяни, які добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухові речовини під час проведення місячника «Добровільної здачі зброї», будуть звільнені від кримінальної та адміністративної відповідальності. 

Тож не випробовуйте долі та зробіть вірний крок!

 

 

Начальник Дніпрорудненського ВП

Василівського ВП ГУНП

в Запорізькій області

майор поліції

 

А.В. КологривийДата размещения - 08.04.2019 13:08
просмотров - 77