Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Дніпрорудненська міська рада доводить до відома мешканців міста наступну інформацію

3-4 травня 2019 року ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ» розмістив на дошках оголошень біля під’їздів багатоквартирних житлових будинків міста Дніпрорудне листівки, в яких повідомлялось, що Дніпрорудненська міська рада (балансоутримувач) не уклала Договори на експлуатацію складових газорозподільної системи (для багатоквартирних будинків), у зв’язку з чим ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ» планує припинити газопостачання.

Вказана інформація не відповідає дійсності.

Відповідно до Правил  безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України № 285 від 15.05.2015р. та зареєстрованих в міністерстві юстиції України 08.06.2015р. №674/27119 передбачено, що відповідальність за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами покладається на їх власників. Власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) повинен забезпечити утримання систем газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства України.

Cкладові газорозподільної системи багатоквартирних будинків не перебувають ні на балансі виконавчого комітету, ні на балансі міської ради. Відповідно до чинного законодавства міська рада не має права підписувати акти розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, а також Договори на експлуатацію складових газорозподільної системи.

Враховуючи норми діючого законодавства, з метою забезпечення безперервності та безпеки газопостачання мешканців міста, Дніпрорудненська міська рада Василівського району Запорізької області звернулася до ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ» з проханням прийняти на баланс внутрішньобудинкові системи газопостачання багатоквартирних будинків міста Дніпрорудне.

Звернення до ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ».pdfДата размещения - 06.05.2019 19:00
просмотров - 745