Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Платформа«МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» - гідний помічник у виборі професії

Всім бажаючим, хто потребує вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, наразі є можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі.

Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері Вашого комп'ютера - веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості. Для цього достатньо зв’язатись з профконсультантом центру зайнятості, повідомити про своє бажання та отримати код доступу.

За допомогою цього онлайн-сервісу будь-якому зареєстрованому користувачеві, починаючи з 14 років, можна безкоштовно пройти тестування, яке допоможе визначитись з вибором професії чи сфери діяльності.

Проходженняусіхтестів гарантуєвисокурезультативністьдіагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування. Треба памятати, що зайва година часу, витраченана усвідомлення професійних вподобань, можезаощадити роки марнихзусиль у «пошуку професії по душі» у майбутньому!

За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.

« - На даний час близько 4 тисяч запоріжців виявили бажання скористатись он-лайн ресурсом «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» та зареєструвались на сайті. А 1660 мешканців Запорізької області вже пройшли тестування та отримали консультації фахівців. Проаналізувати отримані результати можна і самостійно, але краще зрозуміти результати тесту допоможуть фахівці центру зайнятості. Вони нададуть не тільки професійну консультацію щодо вибору напряму професійної діяльності, а й розкажуть про пропозиції на ринку праці», - розповідає заступник директора Запорізької обласної служби зайнятості Тетяна Кошечко.

 

 

Відділ активної підтримки безробітних Василівської районної філії Запорізького ОЦЗ, тел. (06175) 7-42-83Дата размещения - 25.05.2019 00:41
просмотров - 245