Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Інформація для обговорення тарифу

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

"ДНІПРОРУДНЕНСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ"

Інформація для обговорення тарифу

КП «Дніпрорудненські теплові мережі» розробило проект тарифу на послугу з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в частині обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення та відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 доводить до відома споживачів, що підприємством планується зміна діючих тарифів шляхом їх перегляду.

Обґрунтування причин зміну тарифу:

Збільшення вартості матеріалів, необхідних для обслуговування та виконання робіт з поточного ремонту.

Так, наприклад, ціна на труби виросла в 1,4-1,6 разів,на ацетилен в 1,1 рази; на кисень в 1,4 рази, на фланці в 1,5 рази, на засувки в 2,6 рази, на крани шарові в 2,1-2,4 рази.

Збільшення вартості паливно-мастильних матеріалів.

Вартість бензину для перевезення матеріалів та обладнання на теперішній час становить 21,55 грн. без ПДВ за 1 літр проти 16,48 грн., затверджених в тарифі, зростання в 1,3 рази.

Зміна розміру мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму відповідно до вимог чинного законодавства.

Зростання прожиткового мінімуму 1,3 рази (з 1450 грн. до 1921 грн.)

Зростання мінімальної зарплати в 2,6 рази (з 1600 грн. до 4173 грн.)

Відшкодування діючим тарифом фактичних витрат за 4 міс. 2019 рік склало підприємству 94,7 %. В останнє тарифи переглядалися 15.11.2016 року рішеннями виконкому №№ 238,239.

Розрахунки проекту тарифу на послугу з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в частині обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення виконані, згідно переліку фактично необхідних робіт по кожному будинку окремо, для забезпечення належного утримання і експлуатації внутрішньобудинкових інженерних систем житлових будинків за рахунок встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги по їх обслуговуванню і проведенню поточного ремонту.

Нижче наводимо проект розрахункових тарифів в розрізі на технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення в розрахунку на 1 кв. м. загальної площі в місяць.

 

Діючий тариф (середньо зважений)

Проект тарифу (середньо зважений)

% зросту

Обслуговування мереж ц/опалення

0,37

0,6

62,2

Поточний ремонт мереж ц/опалення

0,13

0,2

53,8

Проект тарифу на послугу з утримання будинку, споруд та прибудинкових територій на місяць

за 1 кв. метр загальної площі

0,5

0,8

60

 

Інша додаткова інформація.

Просимо всіх мешканців міста Дніпрорудного, споживачів послуг із обслуговування та ремонту внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення, розглянути надану вище інформацію та надати свої зауваження та пропозиції по вищевказаній інформації.

Зауваження та пропозиції стосовно тарифів приймаються у письмовому вигляді до 11 червня поточного року включно за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Героїв праці, буд. 11, 3 поверх, кабінет №1 «Приймальня», керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі».

Із розмірами тарифу, переліком послуг, що входять до його складу та періодичністю їх надання окремо по будинках, можна ознайомитись на інформаційних стендах біля під’їздів будинків, на офіційному веб-сайті Дніпрорудненської міської ради в мережі Інтернет та безпосередньо в КП «Дніпрорудненські теплові мережі» по вул. Героїв праці 11, 3 поверх, кабінет №3.

 

Тарифи КП "Дніпрорудненські теплові мережі" на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в частині надання послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення для населення.xls

Тарифи КП "Дніпрорудненські теплові мережі" на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в частині надання послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення для інших споживачів.xls

Сводная ведомость планового тарифа на техническое обслуживание и текущий ремонт внутридомовых систем централизованного отопления КП "Днепрорудненские тепловые сети" 2019 год.xls

Періодичність надання послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення КП "Дніпрорудненські теплові мережі".xls

 

Адміністрація КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

 

 

 

 

 Дата размещения - 01.06.2019 21:32
просмотров - 237