Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

До відома мешканців м. Дніпрорудне

До відома мешканців м. Дніпрорудне.

 

Підприємством КП «Дніпрорудненські теплові мережі» в лютому місяці Міською радою були затверджені план – заходи на 2019 рік по поточному ремонту теплових мереж.

На сьогоднішній день підприємством у повному обсязі виконані всі заплановані та затвердженні роботи по поточному ремонту теплових мереж у міжопалювальний період.

Після закінчення опалювального періоду в квітні місяці було проведено гідравлічне випробування теплових мереж, внаслідок якого на ділянці по вул. Героїв праці стався порив основної магістральної труби діаметром 325 мм., яка прокладена під проїжджою частиною дороги.

На момент асфальтування доріг наше підприємство було не в змозі приступити до виконання позапланових робіт в зв’язку з відсутністю коштів, тому було прийнято рішення провести заміну труби в вересні місяці.

Роботи по заміні даної ділянки труби вкрай необхідно виконати для якісної подачі тепла у третій та четвертий мікрорайони.

На виконання робіт розроблені проект та кошторис, в яких закладено встановлення асфальтного покриття.

З 23 вересня 2019 року підприємство приступило до виконання позапланових ремонтних робіт з залученням підрядної організації.

Роботи будуть виконані своєчасно.

Прохання до всіх мешканців міста, бюджетних організацій та інших споживачів своєчасно оплачувати послуги з теплопостачання та сплатити існуючу заборгованість до 20 числа поточного місяця, у разі заборгованості з початку опалювального сезону буде нараховуватися пеня за несвоєчасну оплату.

 

За необхідною інформацією звертатись за телефонами:

Збут т.7-61-08;

Бухгалтерія т. 6-26-37

 

КП «Дніпрорудненські теплові мережі»Дата размещения - 02.10.2019 19:45
просмотров - 164