Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Заборгованість споживачів за послуги КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

Шановні мешканці міста!

 

Завершився черговий опалювальний сезон 2019 - 2020 року в м. Дніпрорудне.

З квітня місяця 2020 року КП «Дніпрорудненські теплові мережі» розпочало виконання запланованих робіт з підготовки теплових мереж до наступного опалювального періоду.

Але у зв’язку з існуючою заборгованістю через несвоєчасну оплату споживачами за надані послуги, у підприємства накопичилась заборгованість перед НАК «Нафтогаз» за поставлений природний газ в сумі: 4 млн. 853,6 тис. грн. При проведенні поточних ремонтних робіт, що потребують немалих фінансових вкладень, виникають фінансові труднощі в придбанні матеріалів для виконання поточних ремонтів по підготовці міста до нового опалювального сезону.

Заборгованість споживачів за послуги станом на 01.05.2020 року складає більше 21 млн.грн., в тому числі заборгованість населення складає: 20 млн. 483,1 тис. грн.

Введення обмежувальних заходів через небезпеку поширення коронавирусної інфекції не звільняють громадян від обов'язку своєчасно оплачувати житлово-комунальні послуги.

Для уникнення зриву початку опалювального сезону 2020-2021 року, а також з метою своєчасного виконання ремонтних робіт запланованих в міжопалювальний період 2020 року та погашення заборгованості перед НАК «Нафтогаз» за спожитий природний газ, КП «Дніпрорудненські теплові мережі» просить споживачів серйозно віднестись до питання оплати за послуги і своєчасно сплачувати поточні платежі та погасити заборгованість за раніше отримані послуги.

Адміністрація КП «Дніпрорудненські теплові мережі» висловлює велику подяку тим громадянам міста, які своєчасно сплачують за комунальні послуги, і сподіваємось, що після повного погашення заборгованості початок опалювального періоду буде розпочато своєчасно.

Оплату послуг теплопостачання можна здійснити у будь-якому банку м. Дніпрорудне або в касі КП «Дніпрорудненські теплові мережі» за адресою: вул. Героїв праці, 11 (3 поверх). Час роботи: з 8:00 до 17:00 (перерва з 12:00 до 13:00).

 

У разі виникнення питань можна звернутися:

тел. 6-26-37 - бухгалтерія по звірці;

тел. 7-61-08 - відділ збутуДата размещения - 21.05.2020 09:28
просмотров - 245