Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Дніпрорудненська міська рада доводить до відома громадян, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб наступну інформацію

В березні місяці 2020 року Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «КОЛОС-4» (засновник Сергій Шарапов, код ЄДРПОУ 33986603; 71630 м.Дніпрорудне Василівського району Запорізької області, вул.#############) звернувся до Запорізького окружного адміністративного суду з позовом про   визнання неправомірним та нечинним рішення Дніпрорудненської міської ради від 26.11.2015 №04 «Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Дніпрорудне Василівського району Запорізької області» та з заявою про забезпечення вказаного позову.

25 березня 2020 року Дніпрорудненська міська рада Василівського району Запорізької області отримала Ухвалу Запорізького окружного адміністративного суду від 24.03.2020 про забезпечення позову по справі № 280/2004/20. Даною Ухвалою Запорізький окружний адміністративний суд заборонив Дніпрорудненській міській раді приймати рішення щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою їх формування.

Тобто на теперішній час, через цілеспрямовані дії однієї особи, міська рада не має права приймати рішення щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі громадянам безоплатно у власність, передачі в оренду земельних ділянок відповідно до чинного законодавства та ін.

Дніпрорудненська міська рада вважає, що така заборона є порушенням конституційних прав громадян (ст. 14 Конституції України), в зв’язку з чим міською радою було оскаржено Ухвалу Запорізького окружного адміністративного суду від 24.03.2020 про забезпечення позову до Третього апеляційного адміністративного суду. Однак нам було відмовлено. Також направлялася заява до Запорізького окружного адміністративного суду з проханням надати роз’яснення в частині виконання ухвали про забезпечення позову, на що нам знову ж було відмовлено.

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Сацький Р.В., який розглядає справу одноособово, призначив розгляд справи на 26.10.2020.

Враховуючи викладене, міська рада, з незалежних від неї підстав, на теперішній час не в праві розглядати заяви про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та приймати відповідні рішення до закінчення розгляду справи судом.Дата размещения - 01.07.2020 17:58
просмотров - 129