Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків

Шановні співвласники багатоквартирних будинків м.Дніпрорудне!

Виконавчий комітет звертається до всіх співвласників багатоквартирних будинків, щодо врегулювання договірних відносин з метою уникнення відключення від системи газопостачання обладнання житлових і громадських будинків із встановленням заглушки за умови: - не забезпечення власником технічного обслуговування.

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків проводиться з метою виявлення витоків газу, запобігання виникненню аварійних ситуацій, що можуть становити загрозу життю і здоров'ю мешканцям цього житлового будинку і грунтується на планово-попереджувальній системі робіт. Отже, технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків проводиться для безпеки побутових споживачів природного газу.

09.11.2017 набрав чинності 2189-VIII Закон України «Про житлово-комунальні послуги» (далі-Закон), з метою врегулювання відносин, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг.

Відповідно до ст. 14 Закону передбачено, що індивідуальний договір про надання комунальних послуг укладається між співвласником багатоквартирного будинку та виконавцем відповідної комунальної послуги.

Виконавець комунальної послуги за індивідуальним договором забезпечує відповідність кількісних та якісних характеристик послуги встановленим нормативам на межі внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку та інженерно-технічних систем приміщення споживача.

Обслуговування, поточний ремонт внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, що забезпечують надання відповідної комунальної послуги (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і електричної енергії), здійснюються виконавцем такої послуги на підставі відповідного договору із співвласниками. Капітальний ремонт внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, що забезпечують надання відповідної комунальної послуги, здійснюється співвласниками чи залученими ними уповноваженими на виконання таких робіт особами за рахунок співвласників.

Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання та газопостачання здійснюються суб’єктом, визначеним співвласниками багатоквартирного будинку, за рахунок співвласників.

Порядок здійснення технічного обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання та газопостачання визначається договором про розподіл електричної енергії, природного газу та/або договором про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.

Кошторис витрат на технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання та газопостачання є невід’ємною частиною відповідного договору, крім випадку, якщо співвласники технічне обслуговування і поточний ремонт здійснюють самостійно.

 

Виконавчий комітет Дніпрорудненської міської ради

 Дата размещения - 03.08.2020 16:13
просмотров - 345